PODPOWIEDZI:

Żonę boli głowa? Twój osobisty masażysta jest zawsze do usług!

Żonę boli głowa? Twój osobisty masażysta jest zawsze do usług!

Oferta firmy PHARAO poszerzyła się o nowy model fotela masującego. Eknaton, wyposażony w inteligentny wielofunkcyjny system skanujący i symulujący masaż ręczny techniką shiatsu, rozpoznaje kontur ciała użytkownik. Wszystko po to aby przystosować optymalną funkcję masażu do jego sylwetki. To cudo masuje łydki, stopy, pośladki, uda, ręce, barki, kark, a nawet głowę.

Fotel Eknaton został skonstruowany z myślą o klientach ceniących sobie wygodę i wysoki komfort masażu zapewniającego pełny relaks. Mechanizm masujący plecy zastosowany w fotelu obejmuje swym zasięgiem znacznie większą powierzchnię masowanego odcinka niż w dotychczas produkowanych fotelach.

Aby klient czuł się w pełni komfortowo w czasie zabiegu stosuje się podgrzewanie oparcia i podnóżka z możliwością wyłączenia. W porównaniu do dotychczas produkowanych foteli z masażem zmieniono również system masażu łydek i stóp. W tym przypadku zastosowano zintegrowany system poduszek jednocześnie otulających łydki i stopy. Podnóżek zaprojektowany dokładnie według kształtu krzywizny nogi posiada regulację umożliwiającą dopasowanie pozycji do wzrostu użytkownika. Dodatkowo w masażerze stóp zamontowane zostaly stymulatory receptorów.

EKNATON

Sprzęt nie jest również pozbawiony walorów audio – dzięki cyfrowemu panelowi sterowania LCD mamy możliwość synchronizacji masażu z muzyką, która wydobywa się z dwóch zamontowanych w oparciu głośników.

Dostępne kolory: czarny, ecru, czerwony Cena: 7 990 zł www.fotelezmasazem.com

blog comments powered by Disqus
Żonę boli głowa? Twój osobisty masażysta jest zawsze do usług!