PODPOWIEDZI:

AOC wprowadza na rynek 27-calowy monitor myPlay z funkcją MHL

AOC wprowadza na rynek 27-calowy monitor myPlay z funkcją MHL

Firma AOC, specjalizująca się w produkcji monitorów, po raz kolejny przedstawia wyjątkowo innowacyjny produkt. Monitor myPlay oferuje funkcję MHL skierowaną do milionów użytkowników systemu Android. Dzięki MHL (Mobile High-Definition Link) filmy i gry z urządzeń mobilnych z systemem Android w jednej chwili zyskają zupełnie nowy wymiar. myPlay, czyli model AOC i2757Fm, wyświetla zawartość smartfonów i tabletów na dużym, 27-calowym (68,6 cm) ekranie IPS o wysokiej jakości obrazu i rozdzielczości Full HD. Dodatkowo baterie gadżetów korzystających z Androida są ładowane po podłączeniu do monitora.

Zabawa Androidem i ekscytujące rozrywki w domu w dużym rozmiarze

MHL umożliwia bezpośrednie połączenie kompatybilnego z tą funkcją smartfona lub tableta z monitorem AOC myPlay. Funkcja ta pozwala na przenoszenie treści wideo i cyfrowego sygnału audio w wysokiej rozdzielczości (1080p) za pomocą kabla micro-USB/HDMI na ekran monitora. W domu rodzina i przyjaciele mogą powiększyć dowolne treści ze swoich urządzeń przenośnych: strony internetowe, klipy wideo YouTube lub zdjęcia i dokumenty do pełnej wielkości 27-calowego ekranu myPlay. Podpięty gadżet z Androidem można wykorzystać jako konsolę, a w tym połączeniu gry uzyskują zupełnie nowy wymiar. Jednocześnie w trakcie pracy z monitorem AOC myPlay ładowana jest bateria podpiętego urządzenia. Granie na tym 27-calowym (68.6 cm) ekranie daje graczom naprawdę niesamowite wrażenia. Dla jeszcze większej wygody, monitor pozwala kontrolować podpięte urządzenia mobilne z pomocą pilota (DTV).

Praktyczny również w biurze

AOC myPlay sprawdza się doskonale również w pracy i w biurze. Jest idealnym rozwiązaniem dla spotkań w salach konferencyjnych lub podczas szybkich prezentacji bezpośrednio z biurka. Pliki wideo lub zdjęcia nagrane za pomocą np. telefonu komórkowego mogą być bezpośrednio wyświetlane na myPlay w ostrej jak igła jakości Full HD bez użycia komputera. Monitor ten przenosi wszystkie treści, które są wyświetlane na urządzeniu z systemem Android, mogą więc być to także kalendarze, pliki PDF, prezentacje PowerPoint i inne dokumenty biurowe. Ponieważ wyświetlana zawartość może być zapisana na tablecie lub smartfonie, nie trzeba jej już dodatkowo zapisywać na innych urządzeniach przed zaprezentowaniem. Możliwość posiadania potrzebnych danych w kieszeni, gotowych do wyświetlania w dowolnym momencie, daje nową wydajność i maksymalną szybkość prezentacji.

AOC i2757Fm 2

Pomysłowe nauczanie

AOC myPlay może być bardzo przydatny również w sektorze edukacji. Nauczyciele mogą teraz zapisywać prezentacje, instrukcje lub pomoce wideo w swoich urządzeniach z systemem Android, zaś myPlay pozwoli im po prostu pokazać je w klasie. Prezentacja materiałów jest tym łatwiejsza, jeśli są one przechowywane w internecie. Współpraca z myPlay eliminuje potrzebę korzystania z pendriveów czy innych dodatkowych nośników informacji.

Technologia IPS wygoda, wierny obraz, duża wydajność

AOC myPlay wykorzystuje zaawansowany panel IPS do wyświetlania treści wideo ze smartfonów lub innych źródeł sygnału w znakomitej jakości. Technologia IPS (In-Plane Switching) zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia (do 178 ° w pionie i poziomie) I wyjątkową wierność kolorów. Dzięki zaawansowanemu podświetleniu LED wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli) oferuje jasność 250 cd/m2. W połączeniu z typowym kontrastem 1000:1 (kontrast dynamiczny: 20 000 000:1) i czas reakcji jedynie 5 ms, myPlay (I2757Fm) oferuje doskonałe odwzorowanie kolorów i ostre obrazy bez rozmycia nawet w większości sekwencji obrazów dynamicznych.

Elegancki wygląd, przykładowe funkcje

Naturalnie, myPlay łączy się także z konwencjonalnymi źródłami sygnału, takimi jak komputery czy konsole do gier. I2757Fm posiada port dla sygnału analogowego - D-sub oraz dwa porty HDMI do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości i cyfrowych sygnałów audio bez utraty jakości. Ponadto model posiada pomocne oprogramowanie Screen+, które umożliwia podzielenie ekranu na maksymalnie cztery obszary oraz system i-Menu, które pozwala korzystać z menu z pomocą myszy. Monitor ma wbudowane głośniki oraz port USB, który pozwala na podłączanie modułów pamięci flash, dysków twardych, aparatów cyfrowych i innych urządzeń do komputera za pośrednictwem monitora, co dodatkowo zapewnia jeszcze większą łatwość pracy i ich obsługi. Dzięki płaskiej obudowie w kolorze czarnym ze srebrnym wykończeniem AOC myPlay wygląda świetnie na każdym biurku.

AOC i2757Fm

Wydajny, przyjazny dla środowiska

Pomimo dużej wydajności podświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Dzięki niskiemu zużyciu energii oraz wyeliminowaniu rtęci w procesach produkcyjnych, myPlay i2757Fm spełnia wymagania certyfikatów, takich jak TCO 5.0 oraz EPEAT Silver. Inteligentne tryby pracy monitora pozwalają na jeszcze bardziej oszczędzać energię. Program eSaver dostosowuje siłę podświetlenia ekranu do oświetlenia otoczenia, co nie tylko znacznie wydłuża żywotność diod podświetlających, ale także poprawia komfort wizualny.

AOC zapewnia wysoki poziom serwisowania z trzyletnią usługą wymiany. Monitor jest dostępny od teraz w sugerowanej cenie 1.264 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
AOC wprowadza na rynek 27-calowy monitor myPlay z funkcją MHL