PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Świeży styl na ulicę: kolorowe słuchawki Sony MDR-V55 i MDR-ZX600

Świeży styl na ulicę: kolorowe słuchawki Sony MDR-V55 i MDR-ZX600

Dwa nowe modele słuchawek firmy Sony — MDR-V55 i MDR-ZX600 — łączą wielkomiejskie wzornictwo z bogactwem dźwięku. Idealnie nadają się do słuchania nagrań z odtwarzaczy MP3 i są doskonałą propozycją dla miłośników muzyki, którzy dźwięk cenią na równi ze świetnym wyglądem.

Oba modele mają zwartą konstrukcję z obrotowymi nausznikami, które po użyciu można złożyć na płasko, oszczędzając tym samym miejsce.

Słuchawki MDR-V55 i MDR-ZX600 są dostępne w czterech kolorach (czarnym, białym, czerwonym i niebieskim). Na ich nausznikach znajdują się kolorowe motywy w kształcie pierścieni. Identyczny kolor ma płaski, odporny splątanie przewód.

Poza świetnym wyglądem, oba modele wyróżniają się pierwszorzędnym brzmieniem muzyki — od hip-hopu do jazzu i rocka. Mocny dźwięk z rozszerzonym pasmem basów i żywymi, szczegółowymi tonami niskimi to zasługa dużych, 40-milimetrowych przetworników akustycznych z magnesami neodymowymi. Maksymalna moc wejściowa wynosi aż 1000 mW, co w połączeniu z dużą czułością umożliwia wykorzystanie słuchawek do codziennego słuchania nagrań z różnych źródeł.

Słuchawki MDR-V55

Od klubu po ulicę: gdziekolwiek jesteś, możesz pokazać swój styl dzięki kolorowym, przeznaczonym dla didżejów słuchawkom MDR-V55. Zamknięta konstrukcja z wygodnymi, zakrywającymi ucho nausznikami gwarantuje doskonałą izolację akustyczną. Możliwość odwrócenia nauszników przyda się z kolei do odsłuchu dźwięku na imprezie.

Sony MDR-V55

Słuchawki MDR-ZX600

Lekkie, wygodne w noszeniu słuchawki MDR-ZX600 pozwalają na zaakcentowanie własnego stylu. Ich klasyczny wygląd ożywiają metalowe wstawki, kolorowe zdobienia w kształcie pierścieni oraz dopasowany kolorystycznie, odporny na splątanie, płaski przewód.

MDR-ZX600

Nowe słuchawki MDR-V55 i MDR-ZX600 będą dostępne od maja 2012 r
blog comments powered by Disqus
Świeży styl na ulicę: kolorowe słuchawki Sony MDR-V55 i MDR-ZX600