PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Procesory do streamowania |TOP 3|

Technologia Intel Wireless Display - obraz bez kabli

Technologia Intel  Wireless Display - obraz bez kabli

Nowatorka technologia Wireless Display (WiDi) firmy Intel umożliwiająca bezprzewodową transmisję danych do telewizora jest już dostępna dla polskich konsumentów. Koniec zbędnej plątaniny kabli. Teraz masz możliwość wyświetlania zawartości ekranu Twojego laptopa na dużym ekranie telewizora... i to wszystko bezprzewodowo.

Nowatorska technologia Intel Wireless Display pozwala podłączyć notebook do odbiornika telewizyjnego drogą bezprzewodową, umożliwiając przesył filmów video, zdjęć i muzyki bez użycia kabla i zapewniając doskonałą jakość obrazu i dźwięku.

intel

Wireless Display we współpracy ze specjalnie przygotowanymi komputerami pozwala na oglądanie filmów i zdjęć czy zabawę w gry komputerowe bez podłączania dodatkowych kabli do telewizora. Dzięki wykorzystaniu adaptera użytkownik może oglądać w telewizorze HD wszystko, co pokazuje ekran jego laptopa, co pozwoli przeglądać strony internetowe wprost z ulubionej kanapy czy fotela.

Niewielki i lekki adapter podłączany jest do telewizora poprzez wejście HDMI lub AV Composite. Współpracuje z laptopami, które obsługują technologię Intel Wireless Display i są wyposażone w procesory Intel Core (modele z 2010 roku). Konfiguracja adaptera odbywa się w kilku prostych krokach. Później użytkownik może cieszyć się natychmiastową synchronizacją notebooka z telewizorem za pomocą specjalnego przycisku na klawiaturze laptopa lub skrótu na pulpicie. Adapter jest lekki i mały, więc w każdym momencie można zabrać go ze sobą do rodziny, znajomych czy nawet w daleką podróż.
blog comments powered by Disqus
Technologia Intel Wireless Display - obraz bez kabli