PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
MSI RTX 2080 Ti LIGHTING Z - Recenzja najdroższego RTXa

AMD Radeon HD Serii 7800 wyznaczają nowe standardy dla przemysłu kart graficznych

AMD Radeon HD Serii 7800 wyznaczają nowe standardy dla przemysłu kart graficznych

Firma AMD (NYSE: AMD) oficjalnie ogłosiła wprowadzenie na rynek nowych produktów, pochodzących z wielokrotnie nagradzanej serii 28nm kart graficznych – AMD Radeon HD 7870 GHz Edition i AMD Radeon HD 7850. Karty te zbudowane są w oparciu o przełomową architekturę GCN firmy AMD, dzięki czemu są niesamowicie wydajne. Dodatkowo AMD Radeon HD Serii 7800 wyposażone są w magistralę PCI Express 3.0 i energooszczędną technologię AMD ZeroCore Power1,3,4. Gracze mogą natychmiast poszerzyć swoje pole widzenia i zanurzyć się w swoich ulubionych grach dzięki ulepszonej technologii AMD Eyefinity 2.0 i najbardziej zaawansowanym kartom graficznym na świecie. AMD Radeon HD 7870 GHz Edition i AMD Radeon HD 7850 są wyposażone w 2GB pamięci operacyjnej i będą dostępne w sprzedaży za pośrednictwem światowych partnerów firmy AMD, takich jak: ASUS, Club 3D, Diamond, Gigabyte, HIS, MSI, Powercolor, Sapphire, VisionTek i XFX, a także za pośrednictwem sprzedawców detalicznych i internetowych. Cena najnowszych Radeonów będzie rozpoczynała się od 249 USD.

,,Stworzone aby dominować, zaprojektowane z myślą o najwyższych osiągach i idące w parze z najnowocześniejszymi technologiami, karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7800 oferują więcej niż najbardziej zaawansowaną na świecie grafikę, oferują wydajność na którą zasługują wszyscy gracze,” powiedział Matt Skynner corporate vice president i general manager GPU Division w AMD. ,,Firma AMD kontynuuje swoją świetną passę w produkcji kart graficznych do desktopów zapewniających nieporównywalną moc obliczeniową i nowe technologie jak choćby bezkonkurencyjna architektura GCN zwiększająca wrażenia z gier.”

„Firma AMD wprowadziła na rynek kompletną linię nowej generacji kart graficznych w bardzo krótkim czasie,” powiedział Robert E. Bellack, CEO, Newegg North America. „Wraz z premierą kart graficznych AMD Radeon HD 7800, będziemy w stanie zaoferować naszym klientom kompletną linię kart wyprodukowanych w 28nm procesie technologicznym, zapewniając tym samym moc, jakiej potrzebują w grach. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą AMD przy wprowadzaniu tych kart na rynek.”

Karty graficzne AMD Radeon HD 7800 znacznie podnoszą poprzeczkę w dziedzinie grafiki zapewniając nabywcom arsenał najnowocześniejszych narzędzi, takich jak: technologia AMD PowerTune, AMD Eyefinity 2.0, AMD CrossFire i 2GB GDDR5 pamięci operacyjnej, która usprawnia wszelkie gry i aplikacje dostępne na rynku2,3,5.

AMD Radeon HD serii 7800

,,Karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7800 są zaprojektowane dla zapewnienia wydajności wymagającym graczom,” powiedział Chance Lyon z Zombie Studios. „Blacklight Retribution to gra, która zapewni najbardziej zaawansowaną grafikę spośród tytułów zaplanowanych na 2012 rok. Zaangażowanie firmy AMD w stałe ulepszanie technologii kart graficznych, jak chociażby poprzez architekturę GCN oznacza, że gracze będą mogli cieszyć się wszystkimi zaletami graficznymi z gry „Blacklight” zaraz po zainstalowaniu karty graficznej AMD Radeon HD Serii 7800 w swoim komputerze.”

blog comments powered by Disqus
AMD Radeon HD Serii 7800 wyznaczają nowe standardy dla przemysłu kart graficznych