PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najprecyzyjniejsze termometry bezdotykowe |TOP 5|

Nakładki z serii EGO Back Cover Fun - wesoły design, poważna ochrona

Nakładki z serii EGO Back Cover Fun  - wesoły design, poważna ochrona

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, przedstawia nowe etui z serii Back Cover Fun, przeznaczone na smartfony, zapewniające dobrą ochronę oraz swobodny dostęp do wyświetlacza, a jednocześnie odznaczające się oryginalnym, młodzieżowym designem.

Rosnąca popularność smartfonów sprawia, że także dedykowane do nich akcesoria są coraz bardziej profesjonalne i wygodne dla użytkowników. Przykładem są choćby nowe nakładki marki EGO z serii Back Cover Fun, które stanowią optymalną ochronę dla telefonu, a jednocześnie nie utrudniają dostępu do dotykowego wyświetlacza i przycisków funkcyjnych na krawędziach urządzenia.

Etui wykonane jest z wysokiej jakości silikonu, o charakterystycznej fakturze materiału, gwarantując pewne przyleganie do dłoni użytkownika. Zabezpieczeniu podlega tył urządzenia oraz boczna strona obudowy. Etui jest lekkie i nie stanowi dodatkowego obciążenia dla użytkownika, a także nie zwiększa znacząco wymiarów zabezpieczonego nim telefonu. Jego kształt został dopasowany do funkcji smartfonów – posiada wycięcie na obiektyw aparatu, a na brzegach specjalnie oznaczone miejsca odpowiadające przyciskom funkcyjnym.

nakładka

Nakładka zapewnia bezpośredni dostęp do wyświetlacza i swobodę podczas nawigacji. Etui zostały stworzone z myślą o wszystkich popularnych smartofnach, takich, jak iPhone, Nokia N9 czy Samsung Galaxy SII. Akcesorium dostępne jest w dziewięciu różnych wersjach kolorystycznych, prezentujących połączenie czerni z jednym z żywych, kontrastowych kolorów m.in. czerwonym, niebieskim i pomarańczowym. Dzięki temu nakładka stanowi pomysłową kombinację designu, wygody i funkcjonalności.

Sugerowana cena: 21 zł

blog comments powered by Disqus
Nakładki z serii EGO Back Cover Fun - wesoły design, poważna ochrona