PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 ZALET Telewizorów LG OLED

Prestigio GeoVision 3120 i GeoVision 5151 – najlepsze towarzystwo w drodze do celu

Prestigio GeoVision 3120 i GeoVision 5151 – najlepsze towarzystwo w drodze do celu

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, przedstawia dwa nowe modele nawigacji samochodowych – GeoVision 3120 oraz GeoVision 5151. Poza standardowymi funkcjami i zainstalowanymi mapami Polski, urządzenia posiadają rozbudowane funkcje multimedialne, a jednocześnie można je nabyć w przystępnej cenie.

Nowe modele nawigacji Prestigio współpracują z systemem operacyjnym Win CE.Net 6.0 OS i posiadają zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne - MapaMap (GeoVision 3120) oraz Navitel 5.0 (GeoVision 5151), a także możliwość wgrywania nowych map. Urządzenia odznaczają się ultra cienką obudową, natomiast w zależności od preferencji można wybrać nawigację o wielkości 5 cali (GeoVision 5151) lub 3.5 cali (GeoVision 3120). Oba modele posiadają dotykowy wyświetlacz TFT, który zapewnia łatwe i wygodne zarządzanie funkcjami, co ma zasadnicze znaczenie podczas korzystania z nawigacji w czasie jazdy.

Dodatkowym udogodnieniem jest dołączony do sprzętu rysik oraz mocna litowo-jonowa bateria, która nie zawiedzie nawet podczas długiej podróży. Inną funkcją stworzoną z myślą o wygodzie użytkowników jest czujnik światła, który automatycznie dostosowuje poziom jasności do panujących warunków. Obie nawigacje oferują także szerokie opcje multimedialne – możliwość odtwarzania muzyki, zdjęć oraz filmów, co umili czas spędzany w podróży zarówno kierowcom, jak i pasażerom.

nawigacja

Uzupełnieniem tych funkcji są zintegrowane głośniki 1x1 W oraz możliwość zainstalowania karty SD do 8GB. Sprawność urządzenia zapewniają wydajny procesor Centrality Atlas IV 533 MHz oraz duża pamięć RAM – 128MB w modelu GeoVision 5151. Do każdej nawigacji dołączony jest pokrowiec, w którym można ją bezpiecznie przechowywać. Miłym zaskoczeniem jest cena urządzeń, która przy dużej liczbie funkcji jest przystępna, dzięki czemu GeoVision 3120 oraz GeoVision 5151 to nawigacje na każdą kieszeń. W zestawie znajdziemy uchwyt samochodowy, pokrowiec, podstawkę, ładowarkę samochodową oraz kabel USB. Oba urządzenia objęte są 24miesięczną gwarancją.

Cena:

189 PLN brutto (GeoVision 3120) 299 PLN brutto (GeoVision 5151)

blog comments powered by Disqus
Prestigio GeoVision 3120 i GeoVision 5151 – najlepsze towarzystwo w drodze do celu