PODPOWIEDZI:

RIM przedstawia BlackBerry Mini Keyboard dla tabletu BlackBerry PlayBook

RIM przedstawia BlackBerry Mini Keyboard dla tabletu BlackBerry PlayBook

BlackBerry Mini Keyboard to przenośna klawiatura, która jest jednocześnie stylowym etui oraz podstawką dla tabletu. Oprócz pełnej klawiatury QWERTY, akcesorium posiada zintegrowany touchpad umożliwiający użytkownikom nawigację i sterowanie BlackBerry PlayBook równie łatwo, jak przy wykorzystaniu samego ekranu dotykowego tabletu. Gdy klawiatura jest aktywna, wirtualna klawiatura tabletu pozostaje ukryta umożliwiając wykorzystanie 100% ekranu do wykonywanego zadania.

„Kiedy piszesz wiadomość email, tworzysz dokumenty, przeglądasz Internet lub wykorzystujesz inne aplikacje, BlackBerry Mini Keyboard wraz ze zintegrowanym etui jest idealnym akcesorium” – powiedział James Poulton, Director, Advanced Accessories.

klawiatura

Pełna kontrola z wykorzystaniem funkcji multi-touch – BlackBerry Mini Keyboard jest wyposażona w touchpad wspierający gesty tabletu BlackBerry PlayBook. Touchpad zapewnia również dodatkowe gesty podobne do wykorzystywanych w touchpadach laptopów, takie jak pojedyncze stuknięcie symulujące kliknięcie myszą, stuknięcie dwoma palcami dla efektu kliknięcia prawego przycisku, czy przesunięcie dwoma palcami w górę lub w dół w celu przewinięcia ekranu.

Przenośność – BlackBerry Mini Keyboard jest lekka i ma mniej niż 6mm grubości, co czyni ją wyjątkowo przenośną.

Bezpieczeństwo – BlackBerry Mini Keyboard łączy się z tabletem BlackBerry PlayBook poprzez Bluetooth® i stosuje 128-bitowe kodowanie aby zapewnić bezpieczny przesył danych pomiędzy klawiaturą a tabletem.

Gotowość do działania – BlackBerry Mini Keyboard jest ładowana za pomocą ładowarki micro-USB, tej samej, którą wykorzystuje BlackBerry PlayBook, a jedno ładowanie wystarcza na 30 dni.

Wsparcie dla aplikacji zewnętrznych – BlackBerry Mini Keyboard współpracuje z nowym oprogramowaniem BlackBerry PlayBook 2.0 (m.in. Wiadomości, Kontakty, Kalendarz) oraz z aplikacją Documents To Go, a także zapewnia użytkownikom optymalne doświadczenia podczas korzystania z aplikacji zewnętrznych takich jak Citrix Receiver, która pozwala na zdalny dostęp do komputera z systemem Windows i jego aplikacji z poziomu tabletu.

Dostępność:

BlackBerry Mini Keyboard jest dostępna w przedsprzedaży na www.shopblackberry.com w cenie 119.99 USD.

blog comments powered by Disqus
RIM przedstawia BlackBerry Mini Keyboard dla tabletu BlackBerry PlayBook