PODPOWIEDZI:

Sheep do tabletów

Sheep do tabletów

Natec, producent akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży etui do tabletów. Wykonane z miękkiego filcu chronią urządzenie przed uderzeniami i zarysowaniem.

Urządzenia dotykowe typu tablet są obsługiwane w rękach dlatego podczas użytkowania zwiększa się ryzyko ich przypadkowego upuszczenia. Rozwiązaniem tego problemu jest pokrowiec Natec Sheep wykonany z miłego w dotyku grubego filcu. Tego typu materiał zabezpiecza tablet przed typowymi uszkodzeniami jakim jest upadek na podłogę, otarcia i zarysowania ekranu.

sheep 1

Dzięki swojej teksturze i grubości filc jest idealnym materiałem ochraniającym - lepszym niż inne tkaniny stosowane do produkcji etui typu skóra czy nylon. Tablet pozostaje przy tym płaski i lekki - idealny do łatwego transportu. Można go bez najmniejszego problemu schować do małej aktówki bądź niewielkiej torby.

Etui Natec Sheep jest dostępne w wersji dla tabletów 10 oraz 7 calowych w kolorze czarnym, niebieskim bądź szarym. Ciekawy design oraz wykonanie to propozycja dla tych, którzy szukają ciekawego oryginalnego pokrowca. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna 7 calowego etui wynosi 19,90 zł

sheep 2

Właściwości:

  • Odporny materiał chroni przed zadrapaniami i zabrudzeniami

  • Absorbuje uderzenia

  • Elastyczne i odporne

  • Szybkie i łatwe umieszczanie urządzenia w etui

  • Lekkie, zajmuje mało miejsca

  • 3 kolory: niebieski, szary, czarny

blog comments powered by Disqus
Sheep do tabletów