PODPOWIEDZI:

myPhone DuoSmart z obniżoną ceną i darmowym internetem na rok w Biedronce!

myPhone DuoSmart z obniżoną ceną i darmowym internetem na rok w Biedronce!

Już od poniedziałku, czyli od 25 listopada, w sieci sklepów Biedronka pojawi się nowa kusząca oferta. Tym razem dotyczy ona smartfona myPhone DuoSmart, który będzie dostępny w obniżonej cenie. Mało tego, miłym dodatkiem będzie tu także karta tuBiedronka z rocznym dostępem do internetu gratis (12 x 1GB)!

Warto odwiedzić sklepy Biedronka od najbliższego poniedziałku. Solidny smartfon myPhone DuoSmart będzie bowiem kosztował jedyne 459 złotych. Ale to nie wszystko. Wraz z nim dostaniemy kartę startową sieci tuBiedronka. Pozwala ona na bezpłatny roczny dostęp do internetu (12 miesięcy z limitem 1GB, po którym transfer obniżany jest do 16kB, również za darmo).

myPhone DuoSmart

Przyjrzyjmy się bliżej smartfonowi myPhone DuoSmart. Posiada on wysokiej jakości wyświetlacz 4,3 cala, wykonany w technologii IPS, z powłoką ochronną GorillaGlass. Również wydajność nie zawodzi. Odpowiada za nią dwurdzeniowy układ marki MediaTek, z procesorem ARM Cortex-A9 taktowanym z częstotliwością 2x1 GHz oraz modułem graficznym PowerVR SGX 531. Jest również pamięć RAM DDR3 512 MB i pamięć wewnętrzna 4 GB. Multimedialność to także zaleta omawianego telefonu. Mamy tu bowiem do dyspozycji 8-megapikselowy aparat fotograficzny z opcją panoramy oraz procesor dźwiękowy uznanej marki Yamaha. Kolejnym plusem jest długi czas pracy baterii.

myPhone DuoSmart 2

Jak sama nazwa telefonu wskazuje, smartfon pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM w trybie dual-standby. Jedną z nich możemy także przeznaczyć na obsługę darmowego internetu Aero2, który jest obsługiwany przez telefon. To jednak jeszcze nie wszystko. Wraz z telefonem otrzymujemy także dwie dodatkowe aplikacje – nawigacja NaviExpert z trzymiesięcznym bezpłatnym dostępem oraz agregator informacji IFider. Jak widać, smartfon myPhone DuoSmart jak na swoją niską cenę oferuje bardzo dużo i zaczynająca się w poniedziałek promocja będzie doskonałą okazją do zrobienia dobrego zakupu.

Cena całego zestawu to jedynie 459 zł

Gwarancja telefonu - 24 miesiące

Zachęcamy również do obejrzenia NASZEJ RECENZJI smartfona myPhone DuoSmart.

blog comments powered by Disqus
myPhone DuoSmart z obniżoną ceną i darmowym internetem na rok w Biedronce!