PODPOWIEDZI:

Ekologiczna suszarka Hoover

Ekologiczna suszarka Hoover

Na rynku jest już dostępna nowa suszarka DYC 9913 AX marki Hoover. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu i miejsca, by suszyć pranie. Dzięki niej w niespełna godzinę po zakończeniu prania można już założyć świeże ubranie. Suszarka wyposażona jest w technologię pozwalającą zmniejszyć zużycie energii o 40 proc. oraz wygodny pojemnik na wodę, zintegrowany z drzwiczkami.

Nowa suszarka Hoover posiada pompę ciepła, czyli innowacyjny obieg termodynamiczny. Dzięki temu możliwe jest obniżenie do minimum strat ciepła oraz jego ponowne użycie w procesie suszenia. Suszarka ma klasę energetyczną A-40 proc., co oznacza niższe o 40 proc zużycie energii w stosunku do innych tego typu urządzeń klasy A. Suszenie odbywa się tu bowiem w maksymalnej temperaturze 40-45°C a nie 70-75°C, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych suszarek. Dodatkowo, chłodniejsze powietrze zapewnia bezpieczeństwo wszelkiego rodzaju tkaninom, ochronę włókien i żywotność kolorów.

Tradycyjny pojemnik na wodę został zastąpiony nowym, opatentowanym pojemnikiem AquaVision zintegrowanym z drzwiami suszarki. Umożliwia on podgląd poziomu wody podczas pracy urządzenia. Nie musimy przerywać cyklu suszenia w celu sprawdzenia, czy zbiornik jest już pełny. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi, pojemnik AquaVision można z łatwością wyjąć i przenieść. Zgromadzona w nim woda jest zdemineralizowana i może zostać ponownie wykorzystana do prasowania lub mycia podłóg.

W modelu DYC 9913 AX mamy możliwość suszenia aż do 9 kgstrong text prania podczas jednego cyklu: jest to maksymalna waga wsadu wśród modeli obecnych na rynku. Urządzenie wyposażone jest w szereg przydatnych programów, m.in. szybkie suszenie, odświeżanie, program do tkanin delikatnych, koszul, czy usuwający zagniecenia i ułatwiający prasowanie. Można również użyć funkcji opóźnienia startu do 24 godzin, to ułatwia używanie suszarki w godzinach wieczornych i podczas weekendu, kiedy taryfy energetyczne są bardziej korzystne.

suszarka

Nowa suszarka należy do linii produktów ekologicznych Green Ray, odzwierciedlającej zaangażowanie marki Hoover w ochronę środowiska. Wyjątkowa technologia suszenia pozwala na obniżenie do minimum zużycia energii i ponowne wykorzystanie wody, co niewątpliwie wiąże się ze świadomą ochroną zasobów naturalnych. Osiągnięte przez markę Hoover wyniki na rzecz zrównoważonego rozwoju zostały docenione przez Carbon-Fotroprint. Ta niezależna międzynarodowa instytucja ds. pomiaru energii i certyfikacji oddziaływania na środowisko przyznała Hooverowi zieloną gwiazdkę za zaangażowanie w ochronę środowiska.

Suszarka DYC 9913 AX kosztuje 3799 zł i jest dostępna w dobrych sklepach AGD na terenie całego kraju.

blog comments powered by Disqus
Ekologiczna suszarka Hoover