PODPOWIEDZI:

6 - calowa nawigacja samochodowa z Androidem

6 - calowa nawigacja samochodowa z Androidem

VIVO AND to model dedykowany użytkownikom, którzy potrzebują urządzenia do nawigacji ale poza prawidłowym prowadzeniem do celu oczekują od niego znacznie więcej. Imponuje nieprawdopodobna wielofunkcyjność modelu. Nie sposób wymienić wszystkich możliwości jakie oferuje system Android oraz dostęp do Android Market w jakie wyposażono urządzenie. Szybkie i skuteczne wyznaczanie trasy, możliwość swobodnego przeglądania stron internetowych oraz oglądanie filmów w najwyższej jakości QFHD 2160p - w formatach MP4 i MOV, to korzyści wobec których nie można przejść obojętnie. VIVO AND to ultraskuteczny zabójca nudy!

Błyskawiczny procesor - wysoka wydajność urządzenia

Wydajna obsługa wielu aplikacji potrzebuje mocnego procesora. W tym celu VIVO AND wyposażono w doskonały, bijący konkurencję na głowę, procesor A10 ARM Cortex A8 z zegarem 1 GHz. Nawigacja dzięki temu doskonale radzi sobie zarówno z najbardziej wymagającymi mapami jak i z pobranymi grami HD. Aplikacje otwierają się szybko. Filmy w najwyższej jakości odtwarzane są w sposób płynny, zapewniający komfort oglądania.

Pojemna pamięć wewnętrzna na pliki użytkownika

VIVO AND dysponuje aż 8 GB pamięci flash iNAND. Dzięki temu użytkownik może wygodnie przechowywać w pamięci urządzenia swoje pliki multimedialne, czy też aplikacje pobrane z Android Market. Zapisane tam informacje można w dowolnym momencie błyskawicznie odtwarzać.

Ekran HD - najlepsza rozrywka w wysokiej rozdzielczości Duży, 6 calowy ekran o rozdzielczości HD 800x480 pikseli zapewnia wierne i szczegółowe odwzorowanie grafiki. Dzięki temu z największą przyjemnością użytkownik może oddać się ulubionej rozrywce podczas przerwy w podróży, w czasie oczekiwania w kolejce, czy też leniwie odpoczywając na kanapie.

Imponująca pamięć operacyjna - szybkie i precyzyjne działanie

Na płynne i sprawne wykonywanie wszelkich operacji wpływa niesłychana pamięć operacyjna DDR3 512MB, która imponuje mniejszym poborem mocy i wyraźnie zwiększoną przepustowością.

nawigacja

USB host - wyjątkowa mobilność

VIVO AND posiada złącze USB host, które umożliwia obsługę urządzeń peryferyjnych, takich jak pendrive czy też modem 3G. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskania połączenia z internetem poza zasięgiem WiFi. Zadowoleni z takiego rozwiązania mogą być m.in. użytkownicy oprogramowania AutoMapa, gdyż pozwoli ono na pobieranie online informacji o korkach (AM’Traffic).

Dźwięki z głośników samochodowych

Dzięki transmiterowi FM użytkownik może cieszyć się dźwiękiem z urządzenia w głośnikach samochodowych. W tym celu nie potrzeba żadnych kabli, transmisja odbywa się w wygodny bezprzewodowy sposób.

Wirtualne podróże dla wszystkich

Model VIVO AND oferuje atrakcyjną możliwość korzystania z portali społecznościowych. Zainstalowanie aplikacji Facebook na VIVO AND umożliwia pozostanie w stałym kontakcie z rodziną, przyjaciółmi oraz znajomymi na całym świecie. Dzięki temu np. zdjęcia z podróży można pokazać niemalże w czasie rzeczywistym, umożliwiając innym wirtualne uczestnictwo w wyprawie.

WiFi - okno na świat

Wyposażenie urządzenia w łączność WiFi zapewnia dostęp do bezprzewodowego internetu (m.in. przeglądanie stron, odczytywanie poczty elektronicznej), wraz z atrakcyjną możliwością pobierania aplikacji z Android Market. W wielu zakątkach ziemi VIVO AND zapewnia bezprzewodową komunikację z największą siecią informacyjną świata. Wygoda i łatwość korzystania z rozwiązania zadowoli każdego użytkownika.

Android Market - nieograniczona rozbudowa urządzenia

Platforma multimedialna Android Market umożliwia niewyobrażalne poszerzenie funkcjonalności VIVO AND. Ze strony market.android.com można pobrać i zainstalować na urządzeniu niezwykle interesujące aplikacje wybierając spośród tysięcy. Wiele z nich jest darmowych i pobranie ich wymaga tylko posiadania konta Google.

Darmowa komunikacja głosowa

Po pobraniu z Android Market i instalacji na urządzeniu aplikacji Skype można prowadzić rozmowy telefoniczne ze znajomymi na całym świecie. Korzystanie z najpopularniejszego komunikatora głosowego przy połączeniu typu komputer-komputer to usługa bezpłatna!

nawigejszon

Wybrane kategorie aplikacji do pobrania z Android Market:

• GRY (sportowe, zręcznościowe, wyścigi, łamigłówki itp.)

• EDUKACYJNE (nauka języków obcych, słowniki, translatory, zabawy edukacyjne dla dzieci itp.)

• FINANSOWE (bieżące kursy walut, ustalanie budżetu, kalendarz płatności, kalkulacja podróży itp.)

• komiksy, książki, czasopisma

• programy służące do przeglądania plików pakietu Office oraz pliki PDF

• MEDYCYNA (lista leków refundowanych, kalkulator BMI, kalendarz ciąży, ćwiczenia rehabilitacyjne)

• aplikacje umożliwiające oglądanie ulubionych programów, seriali itp. (np. tvn player, ipla,YouTube), słuchanie internetowego radia

• PRZYDATNE NARZĘDZIA (latarka, czytnik kodów, wyszukiwarka DVB-T, prognoza pogody, przelicznik jednostek, stoper, miernik hałasu, notatnik, wyniki losowania lotto, kody pocztowe, miarka GPS, mierniki prędkości)

• PERSONALIZACJA - mnóstwo pulpitów, zegarów, motywów, animacji, widgetów umożliwiających dopasowanie wyglądu urządzenia do własnych potrzeb

blog comments powered by Disqus
6 - calowa nawigacja samochodowa z Androidem