PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 ZALET Telewizorów LG OLED

Samsung Curved UHD 4K U9500 i Samsung U9B Bendable UHD - innowacyjne telewiozory od Samsunga

Samsung Curved UHD 4K U9500 i Samsung U9B Bendable UHD - innowacyjne telewiozory od Samsunga

Mamy świetną informację dla osób, które interesują się rynkiem telewizorów i oczekują w nim sporych innowacji. Dwa rewolucyjne modele od Samsunga - Samsung Curved UHD 4K U9500 i Samsung U9B Bendable UHD - trafią do sklepów w drugiej połowie 2014 roku. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się, co takiego niezwykłego jest w tych telewizorach.

Rynek zakrzywionych telewizorów Ultra HD rozwija się w szybkim tempie, głównie dzięki firmie Samsunga, która tworzy tu sporo innowacyjności. Na targach CES zaprezentowano między innymi dwa modele - aż 105-calowy Samsung Curved UHD 4K U9500 oraz 85-calowy Samsung U9B Bendable UHD, które wprowadzają na rynek sporo nowości.

Samsung Curved UHD 4K U9500 to zakrzywiony, 105-calowy telewizor, który z naszego salonu zrobi prawdziwe kino. Tak duża przekątna, będzie skutkować niesamowitymi wrażeniami. Dodając do tego wysoką rozdzielczość 4K i format 21:9, mamy telewizor o wręcz idealnym obrazie, pełnym nasyconych kolorów i detali. Warto też wspomnieć, że zakrzywienie w tym telewizorze jest spore. Da nam to wrażenie, że wszystko dzieje się koło nas, na żywo.

Samsung Curved UHD 4K U9500

Samsung Curved UHD 4K U9500

Samsung U9B Bendable UHD to z kolei 85-calowy telewizor Ultra HD. Jego olbrzymią innowacyjnością jest możliwość przekształcania ekranu z płaskiego, w profilowany za pomocą jednego przycisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu, sami wybierzemy tryb, który w danej chwili lepiej się sprawdzi. Bez wątpienia jest to ciekawe i niezwykle przydatne rozwiązanie.

Samsung U9B Bendable UHD

Warto wspomnieć, że oba modele wyposażone są w szereg nowoczesnych technologii Samsunga i funkcji multimedialnych oraz internetowych. Zgodne są także ze standardami HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 i HDCP 2.2.

Poznajcie jeszcze zdanie jednego z przedstawicieli Samsunga, na temat obu urządzeń:

Po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu naszych nowych produktów przez media i branżę, nie możemy się już doczekać, kiedy 105-calowe Curved UHD i 85-calowe Bendable UHD trafią do konsumentów na całym świecie – mówi HS Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. Dzięki tym niezwykłym modelom, które zwracają uwagę wyjątkowym designem i obrazem w jakości UHD, fani domowej rozrywki będą mogli w zupełnie nowy sposób oglądać swoje ulubione filmy i programy.

Oba telewizory trafią na rynek w drugiej połowie bieżącego roku.

blog comments powered by Disqus
Samsung Curved UHD 4K U9500 i Samsung U9B Bendable UHD - innowacyjne telewiozory od Samsunga
Autor: Łukasz