PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Ekspresów kolbowych do kawy

Asus O!Play Air HDP-R3 - nowa wersja

Asus O!Play Air HDP-R3 - nowa wersja

Domowe centra multimedialne rywalizują z komputerami i różnego rodzaju wielkoformatowymi odtwarzaczami nośników optycznych. Ich atutem są niewielkie rozmiary i wszechstronność. Przykładem na to jest najnowszy model przygotowany przez Asusa.

O!Play Air HDP-R3 w porównaniu z poprzednią wersją HDP-R1 zyskał dwie funkcje: możliwość komunikacji za pomocą sieci Wi-Fi 802.11bgn oraz czytnik kart flash, obsługujący nośniki w standardach CF, SD/MMC i Memory Stick. Nie zmieniła się rzecz podstawowa: nadal jest to wyłącznie odtwarzacz mediów pozbawiony jakiegokolwiek magazynu danych. Wymiary Asusa O!Play Air HDP-R3 wynoszą 181 x 125,3 x 47,7 mm.

Asus O!Play Air HDP-R3

Urządzenie jest wystarczająco wyposażone i obsługuje szeroką gamę formatów plików. Na liście złączy znajdziemy HDMI 1.3 i wyjścia kompozytowe audio i wideo, a także port USB 2.0, gniazdo combo USB 2.0/eSATA oraz RJ-45 służący do podłączenia się do sieci kablowej działającej w standardzie Ethernet. Akceptowane formaty wideo to MPEG1/2/4, DivX, XviD, H.264, VC-1, RM/RMVB, AVI, VOB, MKV, WMV, ASF, MP4 i MOV, akceptując przy tym napisy dostarczone w formatach SRT, SUB, SMI i SSA. Tylko nieco krótsza jest lista obsługiwanych formatów audio: MP3, WAV, PCM/LPCM, AAC, Dolby Digital, FLAC, DTS, AIFF i OGG. Urządzenie potrafi także wyświetlać zdjęcia dostarczone w formacie JPEG, BMP, PNG, GIF i TIFF.

Producent nie podał ceny urządzenia - można się spodziewać, że będzie wyższa niż aktualnie dostępnego modelu HDP-R1, która aktualnie wynosi ok. 90 euro.

blog comments powered by Disqus
Asus O!Play Air HDP-R3 - nowa wersja