PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Targi CES 2014 pobiły rekord!

Targi CES 2014 pobiły rekord!

Ponad tydzień temu zakończyły się targi CES 2014, które jak co roku odbywały się w Las Vegas. Przykuły one olbrzymią uwagę mediów i producentów wszelkiego sprzętu elektronicznego. Czas najwyższy zaprezentować oficjalne wyniki, które owe targi uzyskały, a są one imponujące!

Jak podają organizatorzy targów, te tegoroczne okazały się największymi w historii! Na powierzchni przekraczającej 185 000 m2 zaprezentowało się ponad 3 200 wystawców, co oznacza, że pobity został rekord ustanowiony w 2013 r. W targach uczestniczyło ponad 150 000 osób związanych z branżą technologii użytkowej, w tym ok. 35 000 spoza USA. Takie wyniki robią wrażenie, a kto wie co będzie w kolejnych latach.

Przeczytaj o największych nowościach z tegorocznych targów CES!

ces2014

Poznajmy opinie na temat targów od samych organizatorów:

„CES to niesamowite, inspirujące i innowacyjne targi!” mówi Gary Shapiro, prezes i dyrektor generalny CEA. „Było to wydarzenie ukazujące przyszłość i kierunki rozwoju technologii, wprowadzające nowe produkty w każdej dziedzinie technologii użytkowej. Zaprezentowano szeroką gamę produktów i usług – od zakrzywionych i elastycznych ekranów telewizorów Ultra HD, poprzez smartfony nowej generacji, sprzęt audio klasy high-end, aż po drukarki 3D i wydaje się, że jedyną rzeczą, której zabrakło na CES 2014 był wehikuł czasu”.

“Targi CES to z pewnością najistotniejsze wydarzenie poświęcone innowacyjnym technologiom na świecie,” powiedział Eric Fitzgerald Reed, wiceprezes Verizon Communications. „Przedstawiciele biznesu, producenci telewizorów Ultra HD, firmy telekomunikacyjne, drobni przedsiębiorcy oraz polityczni liderzy z USA oraz innych państw z całego świata sprawili, że jest to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie poświęcone nowym technologiom”.

blog comments powered by Disqus
Targi CES 2014 pobiły rekord!
Autor: Łukasz