PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Tanich ekspresów przelewowych do kawy

Kolekcja Philips CitiScape

Kolekcja Philips CitiScape

Firma Philips, zainspirowana sześcioma najbardziej dynamicznymi miastami świata, stworzyła wraz z kochającymi muzykę mieszkańcami największych metropolii serię słuchawek CitiScape. Kolekcja powstała we współpracy z ponad setką najbardziej twórczych mieszkańców Nowego Jorku, Londynu, Berlina, Szanghaju, Paryża oraz Tokio. Stworzone przez firmę Philips stylowe słuchawki idealnie dopasują się do Twojego image’u, a funkcja zapobiegająca przenikaniu dźwięku do wewnątrz pozwoli Ci zanurzyć się w świecie muzyki, gdziekolwiek się znajdujesz.

Kolekcja CitiScape składa się z trzech rodzajów słuchawek nagłownych i jednego rodzaju słuchawek dousznych, które noszą nazwy Uptown, Downtown, Shibuya i St. Germain. Słuchawki wyróżniają się wyglądem, a jednocześnie są bardzo funkcjonalne. Ponadto po raz pierwszy pojawia się w nich funkcja MusicSeal: podwójne ściany elementów nausznych i dobrze zabezpieczone krawędzie między poduszkami izolują od dźwięków miasta oraz sprawiają, że dźwięki nie przedostają się na zewnątrz.

citiscape

Nieważne, czy słuchasz romantycznej ballady, czy też ostrego rocka – nikt oprócz Ciebie nie będzie o tym wiedział. Oprócz funkcji MusicSeal kolekcja CitiScape daje możliwość szybkiego przełączenia trybu muzyki na tryb rozmowy, gdy dzwoni telefon – można go odebrać dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Rekomendowane ceny detaliczne brutto:

Shibuya 229 PLN (dostępne w sprzedaży od kwietnia br.)

Downtown 319 PLN (dostępne w sprzedaży od kwietnia br.)

Uptown 459 PLN (dostępne w sprzedaży od maja br.)

St. Germain 229 PLN (dostępne w sprzedaży od kwietnia br.)

blog comments powered by Disqus
Kolekcja Philips CitiScape