PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartwatch czy Smartband – Jakie są różnice? Co będzie dla Ciebie lepsze?

[PREMIERA] Tracer Connect TRG-F01

[PREMIERA] Tracer Connect TRG-F01

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje transmiter audio – Tracer Connect TRG-F01. Umożliwia on bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z komputera do dowolnych urządzeń zewnętrznych wyposażonych w wejście audio.

Zestaw Tracer Connect TRG-F01 składa się z miniaturowego nadajnika z interfejsem USB, podłączanego do komputera oraz niewiele większego odbiornika z wyjściem audio, z którego dźwięk przekazywany jest bezpośrednio do np. zestawu kina domowego. Transmiter działa w paśmie 2,4 GHz, a jego zasięg wynosi do 30 metrów. Odbiornik zasilany jest przez wbudowany akumulator, do ładowania którego możemy wykorzystać dołączony adapter sieciowy lub kabel USB podłączony do komputera.

Tracer

Transmiter audio jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników notebooków, które zazwyczaj wyposażone są w kiepskiej jakości głośniki. Korzystając z Tracer Connect TRG-F01, mamy możliwość zdalnego (bez konieczności prowadzenia i podłączania dodatkowych kabli) odtwarzania naszej ulubionej muzyki przechowywanej w pamięci komputera na zewnętrznym zestawie audio. Niewątpliwą zaletą TRG-F01 jest również prosta i intuicyjna obsługa, niewymagająca instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania.
blog comments powered by Disqus
[PREMIERA] Tracer Connect TRG-F01