PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Avermedia Live Gamer Portable 2 - Sposób na Sukces w Internecie

Avermedia Live Gamer Portable 2 - Sposób na Sukces w Internecie

W ostatnich latach serwisy takie jak YouTube lub Twitch stały się bardzo popularne. Każdego dnia trafiają na nie miliony godzin materiałów, które tworzą użytkownicy. Najlepsi z nich zostają prawdziwymi gwiazdami - rozpoznawalnymi w sieci, jak i w życiu realnym. Sukces nie przychodzi jednak od razu, najpierw należy zainwestować w sprzęt. Jaki wybrać by stać się najlepszym?

Zostań gwiazdą!

Odpowiedzią na pytanie ze wstępu ma być produkt od firmy Avermedia. Proponuje ona swoje rozwiązanie w obszarze przechwytywania obrazu oraz streamingu - Live Gamer Portable 2. Jest to karta, która, tak jak wspomniałem, pozwala na przechwyt obrazu z komputera. Ułatwia również streaming, nagrywanie i udostępnianie filmów. Jest to bardzo przydatne urządzenie dla każdego, kto chce w dobrej jakości publikować swoje materiały w internecie. Albowiem, Live Gamer Portable 2 może nagrywać obraz w jakości Full HD i zapisywać go na karcie microSD. Do całości dochodzi zaawansowane oprogramowanie RECentral 3, które pozwala na tworzenie np. tła dla kanału czy wprowadzenie interaktywnych elementów, tym samym uatrakcyjniając tworzony przez nas kontent.

avermedia portable 2

Jednym z cięższych aspektów tworzenia materiałów do internetu jest dodawania komentarza do filmu. W przypadku użycia LGP2, ten problem praktycznie znika. Dzięki dwóm złączom audio, użytkownik może m.in nagrywać dźwięk przez słuchawki z mikrofonem. Można prowadzić też chat grupowy. Dodatkowo, dostajemy również opcję natychmiastowego udostępnienia nagrania w mediach społecznościowych.


Sprawdź cenę młodszego brata Live Gamer Portable 2!


urządzenie portable 2

Dla osób które dopiero rozpoczynają przygodę z nagrywaniem, Avermedia ma inną propozycję - Live Gamer Portable Lite. Nagrywa w 1080p30 i jest o połowę tańsza niż wersja Portable 2.

Jakie karty graficzne są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu kart graficznych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które karty graficzne warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITION ZOTAC GTX 1060 3GB AMP EDITIONBest of the best!
2Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sapphire Pulse Radeon RX 570 4GB Sprawdź sam
3ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini ZOTAC GeForce GTX 1050 Ti Mini Ten ma niezłą cenę!
4Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Sapphire Pulse Radeon RX 560 2 GB Polecany model
5Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Gigabyte GeForce GTX 1050 D5 2GB GDDR5 128 bit Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Kart Graficznych do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Avermedia Live Gamer Portable 2 - Sposób na Sukces w Internecie