PODPOWIEDZI:

Avermedia Live Gamer Portable 2 - Sposób na Sukces w Internecie

Szybki spis treści:
Avermedia Live Gamer Portable 2 - Sposób na Sukces w Internecie

W ostatnich latach serwisy takie jak YouTube lub Twitch stały się bardzo popularne. Każdego dnia trafiają na nie miliony godzin materiałów, które tworzą użytkownicy. Najlepsi z nich zostają prawdziwymi gwiazdami - rozpoznawalnymi w sieci, jak i w życiu realnym. Sukces nie przychodzi jednak od razu, najpierw należy zainwestować w sprzęt. Jaki wybrać by stać się najlepszym?

Zostań gwiazdą!

Odpowiedzią na pytanie ze wstępu ma być produkt od firmy Avermedia. Proponuje ona swoje rozwiązanie w obszarze przechwytywania obrazu oraz streamingu - Live Gamer Portable 2. Jest to karta, która, tak jak wspomniałem, pozwala na przechwyt obrazu z komputera. Ułatwia również streaming, nagrywanie i udostępnianie filmów. Jest to bardzo przydatne urządzenie dla każdego, kto chce w dobrej jakości publikować swoje materiały w internecie. Albowiem, Live Gamer Portable 2 może nagrywać obraz w jakości Full HD i zapisywać go na karcie microSD. Do całości dochodzi zaawansowane oprogramowanie RECentral 3, które pozwala na tworzenie np. tła dla kanału czy wprowadzenie interaktywnych elementów, tym samym uatrakcyjniając tworzony przez nas kontent.

avermedia portable 2

Jednym z cięższych aspektów tworzenia materiałów do internetu jest dodawania komentarza do filmu. W przypadku użycia LGP2, ten problem praktycznie znika. Dzięki dwóm złączom audio, użytkownik może m.in nagrywać dźwięk przez słuchawki z mikrofonem. Można prowadzić też chat grupowy. Dodatkowo, dostajemy również opcję natychmiastowego udostępnienia nagrania w mediach społecznościowych.


Sprawdź cenę młodszego brata Live Gamer Portable 2!


urządzenie portable 2

Dla osób które dopiero rozpoczynają przygodę z nagrywaniem, Avermedia ma inną propozycję - Live Gamer Portable Lite. Nagrywa w 1080p30 i jest o połowę tańsza niż wersja Portable 2.

blog comments powered by Disqus
Avermedia Live Gamer Portable 2 - Sposób na Sukces w Internecie