PODPOWIEDZI:

Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012

Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012

Tradycyjnie już Epson jest obecny na łódzkich targach Film Video Foto odbywających się w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym. Tegoroczne stoisko firmy Epson ma ponad 60 m2 dzięki czemu pokazać będzie można w działaniu wiele urządzeń, w tym kilka nowości pokazywanych po raz pierwszy na targach w Polsce.

Pokazane zostaną m.in.:

· Nowe fotograficzne wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka) urządzenia z rodziny PX: Epson Stylus Photo PX730WD drukujące na papierze fotograficznym do formatu A4 oraz na krążkach CD/DVD

· Epson Stylus Photo R3000 - profesjonalna drukarka fotograficzna formatu A3+ wykorzystująca 9 atramentów, w tym 4 rodzaje i odcienie koloru czarnego (czarny fotograficzny, czarny matowy, szary i jasno szary)

· Epson L800 – sześciokolorowa drukarka fotograficzna drukarka A4 z dużymi zasobnikami na atrament (70 ml) uzupełniany z butelek. Rozwiązanie to pozwala na wydruk dużej liczby zdjęć (1,8 tys. 10x15 cm lub 430 szt. A4) bez potrzeby uzupełniania atramentu. Drukarka oferuje rewelacyjnie niskie koszty druku.

MG-850HD

· Epson Stylus Pro 4900 z funkcją proofingu (wykorzystującej rozwiązania firmy EFI) czyli wydruków próbnych stanowiących wzorzec kolorystyczny m.in. dla druku w dużym nakładzie. Rozwiązanie to zainstalowane może być bezpośrednio u projektanta co znakomicie przyspiesza proces kontroli projektu i przygotowania do produkcji.

· Projektor EH-TW480 podłączony do konsoli XBOX - będzie można pograć samodzielnie go sprawdzić w działaniu

· Projektor MG-850HD ze stacją dokującą do iPada i IPhona

· Nowy interaktywny projektor EB-485Wi zmieniający zwykła ścianę w interaktywną tablicę

blog comments powered by Disqus
Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012