PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012

  • Dodano: 6 lat, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012

Tradycyjnie już Epson jest obecny na łódzkich targach Film Video Foto odbywających się w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym. Tegoroczne stoisko firmy Epson ma ponad 60 m2 dzięki czemu pokazać będzie można w działaniu wiele urządzeń, w tym kilka nowości pokazywanych po raz pierwszy na targach w Polsce.

Pokazane zostaną m.in.:

· Nowe fotograficzne wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka) urządzenia z rodziny PX: Epson Stylus Photo PX730WD drukujące na papierze fotograficznym do formatu A4 oraz na krążkach CD/DVD

· Epson Stylus Photo R3000 - profesjonalna drukarka fotograficzna formatu A3+ wykorzystująca 9 atramentów, w tym 4 rodzaje i odcienie koloru czarnego (czarny fotograficzny, czarny matowy, szary i jasno szary)

· Epson L800 – sześciokolorowa drukarka fotograficzna drukarka A4 z dużymi zasobnikami na atrament (70 ml) uzupełniany z butelek. Rozwiązanie to pozwala na wydruk dużej liczby zdjęć (1,8 tys. 10x15 cm lub 430 szt. A4) bez potrzeby uzupełniania atramentu. Drukarka oferuje rewelacyjnie niskie koszty druku.

MG-850HD

· Epson Stylus Pro 4900 z funkcją proofingu (wykorzystującej rozwiązania firmy EFI) czyli wydruków próbnych stanowiących wzorzec kolorystyczny m.in. dla druku w dużym nakładzie. Rozwiązanie to zainstalowane może być bezpośrednio u projektanta co znakomicie przyspiesza proces kontroli projektu i przygotowania do produkcji.

· Projektor EH-TW480 podłączony do konsoli XBOX - będzie można pograć samodzielnie go sprawdzić w działaniu

· Projektor MG-850HD ze stacją dokującą do iPada i IPhona

· Nowy interaktywny projektor EB-485Wi zmieniający zwykła ścianę w interaktywną tablicę

blog comments powered by Disqus
Nowości Epson na łódzkich targach Film Video Foto 2012