PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Alkomatów profesjonalnych

Etui na telefony EGO Elegant – w klasycznym stylu

Etui na telefony EGO Elegant – w klasycznym stylu

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, przedstawia serię etui Elegant – stylowe pokrowce na telefony i smartfony, zapewniające ochronę i prezentujące klasyczny, stonowany design.

Telefony i smartfony z racji swojego przeznaczenia są szczególnie narażone na przypadkowe uszkodzenia czy pęknięcia i zarysowania obudowy, dlatego należy im się szczególna ochrona. Seria Elegant od EGO wykonana z ekoskóry, to połączenie funkcjonalności ze stylowym wyglądem. Etui zapewniają urządzeniom bezpieczeństwo, dzięki czemu mogą one niezawodnie służyć swoim użytkownikom przez długi czas.

eco elegant

Są także wygodne i praktyczne – z jednej strony osłaniają cały telefon, z drugiej - zapięcie na rzep pozwala na błyskawiczny dostęp do urządzenia. W asortymencie linii Elegant znajdują się pokrowce przeznaczone do większości popularnych na rynku modeli smartfonów i telefonów takich, jak Nokia, Samsung, Sony Ericsson czy iPhone. Etui odznaczają się także stylowym designem – wykonane z ekoskóry, prezentują się stylowo i dobrze sprawdzają jako akcesorium służbowe. Ich klasyczna kolorystyka pozwala użytkownikom wyróżnić się dyskretną elegancją.

Sugerowana cena: 20 zł

blog comments powered by Disqus
Etui na telefony EGO Elegant – w klasycznym stylu