PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najmocniejsze karty graficzne do gier |TOP 5|

GIGABYTE AIRE M77 - Bezprzewodowa komunikacja, doskonała ergonomia i wysoka precyzja w niezwykle atr

GIGABYTE AIRE M77 - Bezprzewodowa komunikacja, doskonała ergonomia i wysoka precyzja w niezwykle atr

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność zaprezentować bezprzewodową mysz AIRE M77. Jest to już drugi model z nowej linii produktowej AIRE, której cechą charakterystyczną jest doskonała jakość wykonania połączona z oryginalnym wzornictwem i atrakcyjną ceną.

Mysz AIRE M77 została zaprojektowana pod kątem uzyskania maksymalnej ergonomii korzystania przez osoby praworęczne. Doskonale wyprofilowana obudowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów, idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni, gwarantując komfortową pracę przez wiele godzin. Model ten został wyposażony w 5 przycisków, w tym dwa programowalne, umieszczone na wysokości kciuka. Rozwiązanie takie pozwala na optymalną i efektywną nawigację. Niewątpliwym plusem AIRE M77 jest również stylowy i wyjątkowy design, który wyróżnia mysz GIGABYTE na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Aire M77 Shiny Black

Oprócz wysokiej ergonomii najnowszy produkt z serii AIRE oferuje także bardzo precyzyjny układ optyczny pracujący w rozdzielczości 800 lub 1600 DPI. Do przełączania pomiędzy trybami służy dedykowany przycisk, dzięki któremu użytkownik może w każdej chwili dostosować rozdzielczość sensora M77 do własnych preferencji. Ponadto na obudowie myszy znajdziemy dodatkową diodę sygnalizującą niski poziom naładowania baterii. Najnowszy produkt GIGABYTE do komunikacji z komputerem wykorzystuje technologię bezprzewodową (pasmo 2,4 GHz), która gwarantuje maksymalny zasięg działania wynoszący około 6-8 metrów. Pozwala to na swobodne używanie M77 zarówno do pracy z komputerami stacjonarnymi jak i z notebookami. Mysz AIRE M77 jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz granatowej.

blog comments powered by Disqus
GIGABYTE AIRE M77 - Bezprzewodowa komunikacja, doskonała ergonomia i wysoka precyzja w niezwykle atr
Autor: Łukasz