PODPOWIEDZI:

OD-2050HD – 2 megapikselowa zewętrzna kamera IP z filtrem IR

OD-2050HD – 2 megapikselowa zewętrzna kamera IP z filtrem IR

OD-2050HD to kamera, która jest odporna na wszelkie uszkodzenia związane zarówno z niekorzystnymi warunkami pogodowymi jak i z aktami wandalizmu. Wbudowane diody podczerwieni LED pozwalają na nagrywanie obrazu w miejscach, gdzie występuje niedobór światła. Kamera również wyposażona jest w soczewki o ogniskowej 3~9mm i dzięki temu nadaje się do wykorzystania w różnych miejscach i różnych sytuacjach.

OD-2050HD jest częścią rodziny 2-megapikselowych kamer IP firmy AirLive. Dzięki nowoczesnym funkcjom sieciowym, takim jak choćby strumieniowanie wideo dzięki kodekowi H.264, Power over Ethernet i ONVIF, może ona zostać w łatwy sposób zintegrowana z istniejącą infrastrukturą sieciową. Co więcej, instalator może sam wybrać, jakie konkretnie rozwiązanie wybierzesz celem zapisywania nagrywanego obrazu – czy to będzie AirLive NVR czy może też CamPro Professional.

Jakość nagrywanego obrazu jest bardzo wysoka, wynosi 1080P przy 30kl./s, dzięki czemu nagrywany obraz jest bardzo czytelny oraz szczegółowy. OD-2050HD idealnie nadaje się do takich rozwiązań jak miejsca parkingowe, magazyny, porty wodne oraz porty lotnicze.

AirLive OD-2050HD

OD-2050HD to kamera kopułkowa, która dodatkowo posiada demontowalny filtr IR-CUT, dzięki któremu może ona nagrywać wyraźny obraz w miejscach, gdzie nie występuje dostateczna ilość światła. Soczewki pozwalają na obserwowanie obrazu pod kątem od 120 do 40 stopni (w poziomie). Funkcja Auto Iris pozwoli na nagrywanie obrazu bez prześwietleń. Obudowa z zabezpieczeniami IP66 chroni urządzenie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jak i przed aktami wandalizmu. Dzięki dużemu kątowi obserwacji, bezpiecznej obudowie oraz auto Iris kamera ta idealnie nadaje się do obserwacji ryzykownych miejsc.

Dodatkowe informacje:

Gwarancja: 2 lata

Sugerowana cena detaliczna: 1900 PLN brutto

Dystrybutorzy w Polsce: ABC Data S.A. tel.+48(022)5916429 : Action S.A. +48(012)2546909

blog comments powered by Disqus
OD-2050HD – 2 megapikselowa zewętrzna kamera IP z filtrem IR