PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Yamaha MusicCast 20 - Test głośników sieciowych

Logitech UE Air Speaker – wolność dźwięku

Logitech UE Air Speaker – wolność dźwięku

Firma Logitech wyznacza nowy standard jakości dźwięku, prezentując głośnik Logitech UE Air Speaker. To przełomowe urządzanie sprawi, że przesyłanie dźwięku będzie łatwiejsze i bardziej wygodne niż do tej pory. Głośnik współpracuje z iPhone’ami, iPadami i iPodami touch oraz wszystkimi urządzeniami obsługującymi program iTunes. UE Air Speaker łączy się z nośnikami danych przez domową sieć WiFi. Nowy produkt Logitech działa w oparciu o rozwiązanie AirPlay Apple’a.

– Istnieje coraz szersze grono miłośników dobrego brzmienia, którzy słuchają ulubionej muzyki przede wszystkim na iPadach i iPhone’ach – mówi Rory Dooley, senior vice president of music w firmie Logitech. – To właśnie z myślą o nim stworzyliśmy Logitech UE Air Speaker – urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli w pełni cieszyć się wysoką jakością dźwięku muzycznego streamingu. Dzięki stylowemu, nowoczesnemu designowi i łatwej konfiguracji Logitech UE Air Speaker wygląda i brzmi fenomenalnie – dodaje.

Głośnik Logitech UE Air Speaker dostarcza wysokiej jakości dźwięk w każdym miejscu. Dzięki połączeniu osiągnięć firmy Logitech w obszarze domowego audio z doświadczeniem Ultimate Ears w dostarczaniu dźwięku najwyższej jakości bezpośrednio do uszu melomanów, nowy Logitech UE Air Speaker zapewnia doskonałą funkcjonalność w stylowym opakowaniu. Subtelna i lekka linia oraz elegancki design sprawiają, że Air Speaker doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu i zapewnia bogaty, wysokiej jakości dźwięk.

Logitech UE Air Speaker 2

Instalacja jest niezwykle prosta. Co należy zrobić, aby rozkoszować się dźwiękiem w najlepszym wydaniu: wystarczy zadokować urządzenie, pobrać Logitech UE Air app, wpisać hasło do sieci Wi-Fi i gotowe.

Raz skonfigurowane urządzenie oparte o system iOS 4.2 (lub późniejszy) lub jakikolwiek komputer z programem iTunes 10.1 (lub późniejszym), jest sparowane z głośnikiem za każdym razem, gdy podłączymy je do sieci Wi-Fi. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez ograniczeń słuchać muzyki z własnego iPada, iPhone’a przyjaciela czy laptopa. Dodatkowo Apple Dock Connector pozwala ładować iPada, iPhone’a i iPod toucha podczas odtwarzania muzyki.

Logitech UE Air Speaker 3

Logitech UE Air Speaker wyróżniony został honorową nagrodą International CES Innovations 2012 Design and Engineering w kategorii Wireless Handset Accessories.

Ceny i dostępność Logitech Air Speaker będzie dostępny w Europie na początku kwietnia 2012 roku, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 1569 PLN. Więcej informacji na temat nowości od Logitech na stronie internetowej producenta www.logitech.com lub na blogu.

blog comments powered by Disqus
Logitech UE Air Speaker – wolność dźwięku
Autor: Łukasz