PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Seria monitorów Acer G6 - bardzo cienka konstrukcja, wyjątkowa jakość obrazu

Seria monitorów Acer G6 - bardzo cienka konstrukcja,  wyjątkowa jakość obrazu

Gwałtownie rosnąca ilość materiałów wideo sprawia, że użytkownicy oczekują coraz wyższej jakości obrazu, gwarantującej pełną satysfakcję z dynamicznych gier. Aby sprostać tym wymaganiom, pod względem parametrów technicznych monitory muszą dorównywać najwydajniejszym komputerom. Takie właśnie są monitory z nowej serii Acer G6: zapewniają idealne połączenie stylu oraz technologii, zapewniających pełną radość z oglądania nagrań o dużej rozdzielczości i kinowym formacie.

W skład serii Acer G6 wchodzą monitory do zastosowań multimedialnych i gier, wyróżniające się futurystyczną, bardzo cienką konstrukcją oraz wyglądem pasującym do każdego wnętrza. Monitory te zaspokajają potrzeby większości użytkowników, od domowej rozrywki i gier, po pracę z aplikacjami biurowymi. W skład serii G6 wchodzą monitory z wyświetlaczami o przekątnej 27”, 24”, 23”, 22” oraz 20” i rozdzielczościach Full HD lub HD+. Wszystkie modele zapewniają wspaniałą jakość obrazu i doskonale nadają się do gier, zastosowań multimedialnych, a także do pracy.

Dynamiczny współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management, umożliwia znaczną poprawę stopniowania barw oraz odwzorowania szczegółów, zwłaszcza w przypadku ciemnych oraz jasnych scen, a tym samym gwarantuje wspaniałą jakość obrazu. Krótki czas reakcji, nawet 2 ms, pozwala na uzyskanie fascynującego obrazu, natomiast system mocowania VESA, dostępny w większych modelach, zapewnia swobodę instalowania monitora w warunkach domowych.

Acer G6

Monitory z serii Acer G6 są wyposażone w podświetlenie LED, które w minimalnym stopniu obciąża środowisko naturalne, jest bardzo trwałe i zapewnia wysoką jakość obrazu. Rozwiązania przyjazne dla środowiska, takie jak podświetlenie białymi diodami LED, sprawia, że monitory te idealnie odpowiadają oczekiwaniom osób troszczących się o naszą planetę.

Wszystkie monitory z serii Acer G6 posiadają 2 lata gwarancji w wygodnym systemie obsługi door-to-door (wysyłka w obie strony do serwisu na koszt producenta).

blog comments powered by Disqus
Seria monitorów Acer G6 - bardzo cienka konstrukcja, wyjątkowa jakość obrazu
Autor: Łukasz