PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Nowe technologie w Pralkach, które Cię zaskoczą!

Samsung HM12 i seria Grand - nowe modele lodówek z fabryki we Wronkach

Samsung HM12 i seria Grand - nowe modele lodówek z fabryki we Wronkach

Samsung rozszerza swoje portfolio urządzeń AGD. Już wkrótce do sprzedaży w Europie trafią nowe modele lodówek z popularnej serii Grand oraz lodówki typu side-by-side. Urządzenia produkowane są w fabryce pralek i lodówek firmy Samsung we Wronkach pod Poznaniem.

Lodówki z serii Grand z dolnym zamrażalnikiem

Nowe lodówki z cenionej serii Grand Wide Combi z zamrażalnikiem o dużej pojemności produkowane są w fabryce firmy Samsung we Wronkach. Modele z serii Grand z 2011 roku cenione są w całej Europie ze względu na dużą wygodę ich użytkowania, pojemność oraz design.1 Na sukces tych produktów na naszym kontynencie pracują Europejskie Centrum Badawcze w Stuttgarcie, centra designu w Londynie i Mediolanie, a także fabryka pralek i lodówek we Wronkach pod Poznaniem, w której produkowane są między innymi lodówki z serii Grand oraz pralki Samsung Eco Bubble.

Lodówki z serii Grand Wide Combi spełniają oczekiwania europejczyków ze względu na praktyczne korzyści wynikające z zastosowania w ich produkcji autorskiej technologii Eco Slim. Dzięki niej ograniczono grubość ścian lodówek przy zachowaniu doskonałych właściwości izolacyjnych, ograniczając zużycie energii oraz zwiększając jednocześnie ich pojemność. Obecnie, w zależności od modelu może ona sięgać aż do 440 litrów. Jednym z praktycznych rozwiązań jest też składana półka, którą można rozłożyć na pełną głębokość albo oprzeć o ścianę lodówki, aby zmieścić wyższe pojemniki.

Lodówki z serii Grand Wide Combi są przyjazne dla środowiska dzięki klasie energetycznej A++. Jest to zasługą rozwiązania Samsung Smart Eco System, które wykorzystuje system czujników mierzących temperaturę oraz unikatowy, samoregulujący się kompresor Digital Inverter, utrzymujący stałą temperaturę wewnątrz lodówki. Zastosowanie systemów Samsung Smart Eco System oraz Eco Slim pozwoliło zwiększyć wydajność chłodzenia i ograniczyć pobór mocy, powodując jednocześnie, że urządzenie jest praktycznie bezgłośne. Nowe lodówki o interesującym designie będą też wyposażone w niebieski wyświetlacz LED na frontowych drzwiach oraz w jaśniejsze, zmodernizowane oświetlenie LED, które zużywa o 75% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie, a jednocześnie oświetla każdy zakątek lodówki, co ułatwia wyszukiwanie potrzebnych produktów.

Użytkownicy lodówek z seria Grand Combi znajdą też w nich wąski dozownik wody oszczędzający miejsce, kostkarkę do lodu oraz wygodne uchwyty stanowiące dodatkowy akcent wzorniczy.

Lodówki z serii G Wide Combi będą dostępne w Europie od września 2012 roku.

Samsung seria grand

Nowa lodówka z serii H: HM12

Lodówkę Samsung HM12 zaprojektowano specjalnie z myślą o potrzebach europejskich konsumentów. To pierwsza lodówka side-by-side produkowana w zakładzie Samsung Electronics Poland Manufacturing, reprezentująca przełom w wytwarzaniu domowego sprzętu firmy Samsung w naszym regionie.

Pierwsza lodówka side-by-side wytwarzana fabryce we Wronkach oferuje innowacyjne rozwiązania przestrzenne, doskonałą izolację, cieńsze ścianki i wyższą klasę energetyczną A++. Są one także wyposażona w jasne i wygodne oświetlenie LED, a także w nowy ekran dotykowy oraz nowoczesne wnętrze z ulepszonymi pojemnikami, półkami i obejmami. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Twin Cooling Plus, nowe lodówki pozwalają przedłużyć świeżość produktów. HM12 została wyposażona w oddzielne systemy chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku, co zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności oraz zapobiega mieszaniu się zapachów. Nowe lodówki HM12 z Wronek będą dostępne w wielu wersjach, na przykład z dozownikiem wody i lodu lub bez oraz w różnych opcjach kolorystycznych pasujących do różnych stylów kuchni.

Nowa lodówka HM12 będzie dostępna w Europie w maju 2012 r.

Samsung HM12

blog comments powered by Disqus
Samsung HM12 i seria Grand - nowe modele lodówek z fabryki we Wronkach
Autor: Łukasz