PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Moto Mods od Lenovo - Krok ku Przyszłości?

Moto Mods od Lenovo - Krok ku Przyszłości?

Ten azjatycki “spadkobierca” marki Moto zawzięcie próbuje przekonać nas o słuszności bytu jego najnowszego tworu, Moto Mods. Dzięki temu rozwiązaniu, nasz smartfon stanie się unikatowym wręcz modelem, który będzie w stanie zapewnić nam nieco więcej dodatkowych udogodnień. Co jeszcze Lenovo jest w stanie nam zapewnić? Zapraszam do lektury!

Wyciągając z rynku pięć przykładowych smartfonów, przeważnie każdy z nich potrafi łączyć się z siecią, umożliwić nam pisanie, dzwonienie czy też zagranie w mniej wymagające mobilne tytuły. Wspomnieć można jeszcze o aparacie fotograficznym, który jest w stanie zastąpić prosty kompakt. Co jeśli, nasz smartfon stanie się mobilnym głośnikiem, projektorem czy też niemalże profesjonalnym aparatem cyfrowym? Wszystko to będzie możliwe dzięki wspomnianym Moto Mods.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

lenovo moto mods

Smartfon Moto Z Play to urządzenie, które spełni najśmielsze oczekiwania! Co myślisz o tej ofercie?

Pewne jest to, iż powątpiewacie w sukces modułów dla urządzeń z serii Moto Z, ale zapewniam was, że Lenovo nie popełni podobnego błędu jak to zrobiło LG. Chińczycy tak łatwo się nie poddają i niebawem na naszym rynku ukażą się cztery nowe moduły dla Moto Z oraz Moto Z Play! Mowa tutaj o takich dodatkach jak:

 • Moto Mod JBL SoundBoost - moduł stworzony z myślą o miłośnikach muzyki. Gadżet ten wyposażono w baterię o pojemności 1000 mAh, która zapewnia do 10 godzin ciągłego słuchania muzyki. Ponadto, głośniczek został wyposażony także w port USB typu C. CENA: 449 złotych
   

 • Moto Mods Insta-Share Projector - jak nazwa wskazuje, jest to nic innego jak projektor DLP o mocy 50 ANSI. Moduł ten będzie w stanie umożliwić nam 10 tys. godzin (żywotność) w rozdzielczości 480p na powierzchni obrazu wynoszącej 70 cali.
  CENA: 1299 złotych
   

 • Moto Mod Incipio offGRID Power Pack - jest to moduł wydłużający w znaczny sposób pracę na smartfonie. Wszystko to dzięki ogniwu o pojemności 2200 mAh, który poprawi długość działania nawet o 20%! CENA: 299 złotych
   

 • Moto Mod Style Shells - są to nic innego jak “plecki” dla naszego urządzenia, które w subtelny sposób poprawią wygląd naszej słuchawki. Z pewnością, pozwoli to na zażegnanie nudy i monotonii spowodowanej przez wciąż tak samo wyglądający smartfon. Do wyboru będzie aż sześć różnych wariantów. Każdy znajdzie coś dla siebie. CENA: od 79 do 99 złotych.

Potrzebujesz konkretnych słuchawek do grania? O to test jednych z lepszych na rynku!

moto z

Skusisz się na smartfona od Lenovo? Co powiesz na Moto Z w zaskakująco niskiej cenie!

Jak widzimy, Lenovo dobrze i konsekwentnie działa w kwestii rozwoju modułów dla smartfonów z rodziny Moto Z. Jednym z najważniejszych elementów jest zapewnienie przez Lenovo, iż wszystkie modele z tej rodziny będą wspierały Moto Mods przez najbliższe trzy lata! Zainteresowani? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę, co działa motywująco! ;)

blog comments powered by Disqus
Moto Mods od Lenovo - Krok ku Przyszłości?