PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Wakacje od RAT z Orange

Moto Mods od Lenovo - Krok ku Przyszłości?

 • Dodano: 1 rok, 10 miesięcy temu
 • Ocena: (0) (0)
Moto Mods od Lenovo - Krok ku Przyszłości?

Ten azjatycki “spadkobierca” marki Moto zawzięcie próbuje przekonać nas o słuszności bytu jego najnowszego tworu, Moto Mods. Dzięki temu rozwiązaniu, nasz smartfon stanie się unikatowym wręcz modelem, który będzie w stanie zapewnić nam nieco więcej dodatkowych udogodnień. Co jeszcze Lenovo jest w stanie nam zapewnić? Zapraszam do lektury!

Wyciągając z rynku pięć przykładowych smartfonów, przeważnie każdy z nich potrafi łączyć się z siecią, umożliwić nam pisanie, dzwonienie czy też zagranie w mniej wymagające mobilne tytuły. Wspomnieć można jeszcze o aparacie fotograficznym, który jest w stanie zastąpić prosty kompakt. Co jeśli, nasz smartfon stanie się mobilnym głośnikiem, projektorem czy też niemalże profesjonalnym aparatem cyfrowym? Wszystko to będzie możliwe dzięki wspomnianym Moto Mods.


Laptop w Biedronce za 749zł - Hykker Hello

lenovo moto mods

Smartfon Moto Z Play to urządzenie, które spełni najśmielsze oczekiwania! Co myślisz o tej ofercie?

Pewne jest to, iż powątpiewacie w sukces modułów dla urządzeń z serii Moto Z, ale zapewniam was, że Lenovo nie popełni podobnego błędu jak to zrobiło LG. Chińczycy tak łatwo się nie poddają i niebawem na naszym rynku ukażą się cztery nowe moduły dla Moto Z oraz Moto Z Play! Mowa tutaj o takich dodatkach jak:

 • Moto Mod JBL SoundBoost - moduł stworzony z myślą o miłośnikach muzyki. Gadżet ten wyposażono w baterię o pojemności 1000 mAh, która zapewnia do 10 godzin ciągłego słuchania muzyki. Ponadto, głośniczek został wyposażony także w port USB typu C. CENA: 449 złotych
   

 • Moto Mods Insta-Share Projector - jak nazwa wskazuje, jest to nic innego jak projektor DLP o mocy 50 ANSI. Moduł ten będzie w stanie umożliwić nam 10 tys. godzin (żywotność) w rozdzielczości 480p na powierzchni obrazu wynoszącej 70 cali.
  CENA: 1299 złotych
   

 • Moto Mod Incipio offGRID Power Pack - jest to moduł wydłużający w znaczny sposób pracę na smartfonie. Wszystko to dzięki ogniwu o pojemności 2200 mAh, który poprawi długość działania nawet o 20%! CENA: 299 złotych
   

 • Moto Mod Style Shells - są to nic innego jak “plecki” dla naszego urządzenia, które w subtelny sposób poprawią wygląd naszej słuchawki. Z pewnością, pozwoli to na zażegnanie nudy i monotonii spowodowanej przez wciąż tak samo wyglądający smartfon. Do wyboru będzie aż sześć różnych wariantów. Każdy znajdzie coś dla siebie. CENA: od 79 do 99 złotych.

Potrzebujesz konkretnych słuchawek do grania? O to test jednych z lepszych na rynku!

moto z

Skusisz się na smartfona od Lenovo? Co powiesz na Moto Z w zaskakująco niskiej cenie!

Jak widzimy, Lenovo dobrze i konsekwentnie działa w kwestii rozwoju modułów dla smartfonów z rodziny Moto Z. Jednym z najważniejszych elementów jest zapewnienie przez Lenovo, iż wszystkie modele z tej rodziny będą wspierały Moto Mods przez najbliższe trzy lata! Zainteresowani? Zapraszam do komentowania, odwiedzenia nasze forum oraz o pozostawienie łapki w górę, co działa motywująco! ;)

blog comments powered by Disqus
Moto Mods od Lenovo - Krok ku Przyszłości?