PODPOWIEDZI:

[CIEKAWOSTKA] Dziewiąte urodziny AutoMapy!

[CIEKAWOSTKA] Dziewiąte urodziny AutoMapy!

Dziewięć lat temu, 27 stycznia 2003 roku, na rynku pojawiła się pierwsza wersja kultowej już AutoMapy! Początkiem nawigacyjnej rewolucji w Polsce była bazowa mapa Polski zwierająca ok. 50 tys. km głównych dróg. Dziś najnowsza wersja AutoMapy posiada m.in. ponad 660 tys. dróg wszystkich kategorii, ponad 49 tysięcy nawigacyjnych planów miejscowości, ponad 3,1 mln adresów przypisanych do konkretnych budynków oraz projektowane drogi udostępniane kierowcom z chwilą ich rzeczywistego otwarcia poprzez technologię LiveDrive!

AutoMapa jest dostępna na wszystkich liczących się platformach mobilnych. Korzystają z niej zarówno użytkownicy urządzeń PND, jak i posiadacze smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile, iOS czy, od niedawna, Android. Dzięki największemu doświadczeniu na rynku AutoMapa wie, że ciągłe doskonalenie produktu i podnoszenie jakości jest kluczem do tego, by Klienci byli zadowoleni z wyboru i okazanego zaufania.

AutoMapa skupia się na rzeczach ważnych, przydatnych kierowcom i użytkownikom smartfonów. Jako pierwsza nawigacja w Polsce i jedna z pierwszych na świecie zdecydowała się również na udostępnienie swoim użytkownikom nowatorskiej usługi IP Traffic, dzięki której informacje o ruchu drogowym, aktualnych utrudnieniach, remontach czy wypadkach przekazywane są do nawigacji poprzez Internet.

automapa

„Dziewięć lat ciągłego rozwoju produktu sprawiło, że Polska stała się krajem, który może poszczycić się jednymi z najdokładniejszych map nawigacyjnych w całej Europie.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy

AutoMapa, to nie tylko nawigacja w urządzeniu. To również serwisy, bez których ciężko wyobrazić sobie codzienne korzystanie z sieci. Setki tysięcy osób codziennie odwiedzających serwis Targeo.pl sprawdza, jak wygląda stan zakorkowania poszczególnych miast i tras, jak wyglądają prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień oraz wygodnie wyznacza trasę przy pomocy komputera przesyłając ją do AutoMapy poprzez technologię LiveDrive!

Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy Miplo.pl ponad 630 tysięczna baza punktów użytkownika (POI) zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w ponad tysiącu kategorii tematycznych.

Przez dziewięć lat, AutoMapa stała się synonimem nawigacji. Jest najchętniej kupowanym, najczęściej nagradzanym programem do nawigacji i wciąż stanowi wzorzec dla wielu programów nawigacyjnych nieustannie wyznaczając kierunki rozwoju systemów nawigacji GPS.

blog comments powered by Disqus
[CIEKAWOSTKA] Dziewiąte urodziny AutoMapy!