PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Tabletów od 600 do 800 złotych

Prestigio PMP7074B 3G – popularny tablet w nowej, korzystnej cenie

Prestigio PMP7074B 3G – popularny tablet w nowej, korzystnej cenie

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, objęła promocją jeden ze swoich najpopularniejszych tabletów PMP7074B 3G, który teraz można kupić już za 899zł. Jest to najbardziej przystępna na rynku cena za tablet obsługujący sieć trzeciej generacji.

PMP7074B 3G obdarzony jest szerokimi możliwościami oraz nową ceną, dostosowaną do preferencji klientów. Tablet oferuje swoim użytkownikom dobrą rozrywkę, dzięki wbudowanym odtwarzaczom audio i wideo oraz czytnikowi wirtualnych książek i dokumentów. Urządzenie zapewnia niezapomniane wrażenia podczas grania. Wysoką jakość funkcji multimedialnych gwarantuje duży 7” wyświetlacz wykonany w technologii TFT LCD i nawigowany dotykowo. Tablet posiada opcję kreowania połączeń internetowych i swobodnie korzysta z szerokich możliwości sieci.

Dzięki oparciu o system operacyjny Android 2.3 użytkownicy mogą w każdej chwili pobrać nowe aplikacje z Google Play, które rozszerzają funkcjonalność tabletu zarówno o bardzo praktyczne, jak i nieco bardziej rozrywkowe opcje. Połączenie sieciowe oznacza także rozbudowane możliwości komunikacyjne. W tym zakresie twórcy PMP7074B 3G przygotowali jeszcze jedno udogodnienie dla użytkowników – oprócz standardowego aparatu wbudowanego z tyłu tabletu, posiada on dodatkowy – z przodu, który można wykorzystać podczas prowadzenia rozmów wideo. PMP7074B 3G wyposażono również w nawigację GPS, która pozwala znaleźć właściwą drogę, a jednocześnie pod względem funkcjonalności i możliwości znacznie przewyższa tradycyjne mapy. Urządzenie Prestigio dostosowane jest dobrze do swojego mobilnego przeznaczenia, dzięki niewielkiej wadze i poręcznym wymiarom oraz wytrzymałej baterii. Tablet można z łatwością spakować do torebki lub plecaka i zabrać w podróż, ciesząc się jego asystą w każdych warunkach.

prestigio logo

W założeniu twórców tablet Prestigio ma w sobie łączyć rozbudowane możliwości i praktyczność, a jednocześnie być urządzeniem dostępnym dla szerokiego grona użytkowników. Stąd też aktualna promocja marki, dzięki której PMP7074B 3G można nabyć w nowej, przystępnej cenie 899 zł. Jest to najbardziej przystępna oferta na rynku jeśli chodzi o parametry urządzenia działającego w oparciu o sieć trzeciej generacji.

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

blog comments powered by Disqus
Prestigio PMP7074B 3G – popularny tablet w nowej, korzystnej cenie
Autor: Łukasz