PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Najpłynniejszych Smartfonów do 500 złotych

Motorola Mobility wprowadza na polski rynek model MOTOLUXE

Motorola Mobility wprowadza na polski rynek model MOTOLUXE

Wzywamy wszystkich znawców dobrego stylu! Od dziś możecie wyrazić swoją miłość do mody i nowoczesnych technologii dzięki MOTOLUXE - stylowemu, super cienkiemu i modnemu smartfonowi od Motorola Mobility. W tym telefonie wszystko jest w najlepszym stylu - Android 2.3, 4-calowy ekran dotykowy idealny do pisania e-maili, przeglądania stron internetowych i oglądania filmów. Zapomnij o ograniczeniach i miej w swoim „zasięgu” wszystkich przyjaciół, gdziekolwiek jesteś.

Z myślą o miłośnikach fotografii MOTOLUXE wyposażono w 8-megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową. To sprawia, że Twoje zdjęcia będą miały naprawdę profesjonalny sznyt. Po zakończeniu sesji zdjęciowej dzięki preinstalowanym aplikacjom społecznościowym możesz dzielić się zdjęciami z rodziną i znajomymi.

Interfejs użytkownika w aplikacji MotoSwitch zmienia sposób zarządzania codziennymi obowiązkami i przyjemnościami. Z MotoSwitch twój smartfon uczy się, z kim rozmawiasz, których aplikacji używasz najczęściej i trzyma wszystkie ustawienia w centrum informacji. Widget Kontakty zapamiętuje, kto jest dla Ciebie najważniejszy i wykorzystuje te informacje, tak, aby dostosować ekran główny do twoich potrzeb. Ikona kontaktu, z którym komunikujesz się najczęściej, jest na ekranie największa. Widget Aktywności zapewnia szybki i łatwy dostęp do twoich ulubionych aplikacji, automatycznie zapamiętuje aplikacje, których najczęściej używasz. Z funkcją Aktualna Muzyka możesz w bardzo prosty sposób odtwarzać swoją muzykę, natomiast w Galerii masz możliwość przeglądania twoich ulubionych zdjęć.

MOTOLUXE ambiente

Kiedy jesteś w podróży, technologia GPS w MOTOLUXE wskaże Ci właściwą drogę do wybranego miejsca. Jeśli to nie wystarczy, telefon posiada także funkcję Bluetooth, oraz dostęp do Sklepu Play gdzie znajdziesz ponad 450,000 aplikacji i gier.

Motorola MOTOLUXE bawi uchwytem na smycz z efektem świetlnym. Smartfon poinformuje Cię o nieodebranym połączeniu, otrzymanej wiadomości lub nieprzeczytanym e-mailu. MOTOLUXE pojawi się w dwóch opcjach kolorystycznych: czarnej oraz białej (wersja biała dostępna będzie od maja 2012).

"Dzięki połączeniu eleganckiego stylu z niesamowitymi możliwościami systemu Android, MOTOLUXE jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, kochających nowe technologie", mówi Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Środkowej. "Prezentujemy smartfon, który posiada duży ekran, najnowsze i najlepsze narzędzia multimedialne, i do tego jest niedrogi, dzięki czemu drastycznie nie nadszarpnie twojego budżetu".

Dostępność i cena

MOTOLUXE pojawi się w Polsce w kwietniu. Będzie dostępny u wybranych operatorów i w sprzedaży detalicznej w dobrych sklepach z elektroniką. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 1199 zł.

blog comments powered by Disqus
Motorola Mobility wprowadza na polski rynek model MOTOLUXE