PODPOWIEDZI:

Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie

Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie

Do końca 2011 roku będzie można nabyć polski system nawigacji GPS dla telefonu iPhone w cenie poniżej 10 euro. Producent systemu nawigacji GPS MapaMap Travel P Ldla telefonów iPone i tabletów iPad swoim posunięciem zaszokował rynek. Dotychczas mapa ta była dostępna w cenie ponad 29 euro. Do końca 2011 roku cena wynosi 9,99 euro. Wprowadzona promocja ma na celu popularyzację tego rozwiązania nawigacyjnego wśród polskich użytkowników.

MapaMap Travel PL jest precyzyjną nawigacją ze wszystkimi funkcjami wymaganymi w nawigacji samochodowej. Nawigacja prowadzi nas zakręt po zakręcie do celu przy okazji ostrzegając przed stojącymi na drodze fotoradarami, czy przekraczaniem dozwolonej prędkości.

MapaMap Travel PL

MapaMap Travel PL dla iPhone oraz iPad jest nawigacją On-Board, więc nie potrzebuje dostępu do internetu. Oznacza to, że nie są pobierane żadne dane z internetu podczas pracy mapy. Dzięki temu użytkownik nic nie płaci za korzystanie z nawigacji.

MapaMap Travel PL

Aplikacja posiada dokładne i aktualne mapy Polski, które zostały przygotowane przez polskiego producenta map cyfrowych firmę IMAGIS S.A. Dodatkowo oferowana jest w tak zwanej licencji LIFE TIME, co oznacza, że można z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo.

blog comments powered by Disqus
Nawigacja dla iPhone tanieje 3 krotnie