PODPOWIEDZI:

HUAWEI prezentuje przenośny hotspot WiFi LTE E589

HUAWEI prezentuje przenośny hotspot WiFi LTE E589

HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował wielopasmowy przenośny hotspot WiFi LTE E589. Produkt, który trafi na polski rynek w połowie 2012 roku, obsługuje sieci LTE FDD/HSPA+/UMTS i stanowi kolejny ważny element kompletnego portfolio produktów HUAWEI dedykowanych obsłudze sieci i urządzeń LTE.

HUAWEI E589 zapewnia wygodny dostęp do sieci LTE nawet dla 10 urządzeń takich jak np. telefony komórkowe, tablety, notebooki, konsole PSP czy e-booki. Modem wyposażony jest w wydajną baterię umożliwiającą do 10 godzin pracy.

HUAWEI E589 oferuje optymalną jakość połączenia, utrzymując silny sygnał sieci nawet na jej krawędzi, dzięki czemu pozwala cieszyć się szerokopasmową siecią LTE bez względu na czas i miejsce. Modem zapewni dostęp do transferu danych w standardzie LTE dochodzącego do 100 Mbps, w którym plik filmowy HD o wielkości 1GB ściągnie się w mniej niż pięć minut. HUAWEI E589 ma cienką obudowę, prostą formę i duży ekran TFT, dzięki czemu jest poręczny i wygodny w konfiguracji.

HUAWEI E589 2

Mobilny hotspot HUAWEI E589 wyposażony będzie w kartę SD, pozwalającą na zapis i odczyt danych za pośrednictwem połączenia WiFi. Dzięki temu klienci będą mogli udostępniać zdjęcia, dokumenty, muzykę etc. w sposób zbliżony do zewnętrznych dysków WiFi. E589 będzie również można wykorzystać do wysyłania wiadomości tekstowych, dzięki zaawansowanemu interfejsowi sieciowemu, pozwalającemu użytkownikom na szybkie i wygodne tworzenie, wysyłanie i odbieranie wiadomości bezpośrednio z komputera.

Modem HUAWEI E589 dostępny będzie na polskim rynku w połowie 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
HUAWEI prezentuje przenośny hotspot WiFi LTE E589