PODPOWIEDZI:

Nowy gryzoń dla graczy od CM Storm

Nowy gryzoń dla graczy od CM Storm

Od dnia dzisiejszego gracze leworęczni mogą cieszyć się nową myszką od CM Storm. CM Storm Recon bo o nim mowa, jest nowością w ofercie należącego do grupy Cooler Master producenta. Nowa konstrukcja, oprócz niebagatelnego wyglądu cechuje się świetnymi parametrami technicznymi, oraz faktem, że mogą z niej korzystać zarówno gracze prawo- jak i leworęczni.

CM Storm Recon doskonale uzupełnia dotychczasowy arsenał producenta. Myszka, wyposażona została w doskonały sensor optyczny Avago 3090. Zakres rozdzielczości myszki to 800 do 4000 DPI! Mało tego, gracz ma możliwość zmiany ustawień czułości w trakcie rozgrywki.

front

top

Mysz, a dokładniej jej przyciski, jak zapewnia nas producent cechują się znacznie wyższą wytrzymałością jak konstrukcje nie kierowane dla graczy. Dodatkowo, gryzoń posiada wielokolorowe podświetlanie rolki. Mają one znaczenie nie tylko estetyczne, ale i praktyczne gdyż każdy kolor, sygnalizuje aktualnie używany profil.

recon point

Jak na rasowego gryzonia dla graczy przystało, CM Storm Recon posiada aż 32KB wbudowanej pamięci cache, która to pozwala na zapisywanie makr (do 36) oraz 5 profili ustawień myszki.

right

left

Myszka, komunikuje się z komputerem 1,8 metrowym przewodem, zakończonym gniazdem USB. Sugerowana przez producenta cena detaliczna, to obecnie 212zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Nowy gryzoń dla graczy od CM Storm