PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Samsung Corby POP – tania komórka z ekranem dotykowym

Samsung Corby POP – tania komórka z ekranem dotykowym

Sprzedać raz, a dobrze – najwidoczniej zasada ta przyświeca Samsungowi, koreańska firma pokazuje bowiem kolejny model z rodziny Corby. Tym razem mowa o modelu C3510, czyli Corby POP, nieco zubożonym w porównaniu z bazową komórką, ale za to w cenie lokującej telefon wśród najtańszych urządzeń z ekranem dotykowym.

Nowy Samsung zachowa zdecydowaną większość cech starszego brata. Zmiany dotyczą rozdzielczości matrycy aparatu (w C3510 jest jedynie 1,3 Mpix), wielkości wbudowanej pamięci (30 MB zamiast 50 MB) oraz rozmiarów i masy (POP jest nieco grubszy i minimalnie cięższy). Reszta specyfikacji pozostaje bez zmian, co oznacza m.in., że model ten ma dotykowy ekran o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli, tuner FM z RDS i bezpośredni dostęp do wybranych internetowych serwisów społecznościowych i rozrywkowych.

Samsung Corby POP jest czterozakresowym telefonem GSM i obsługuje transmisję danych w standardach GPRS i EDGE. Komunikację lokalną zapewniają moduł Bluetooth i port USB 2.0. Rozbudowa pamięci jest możliwa dzięki obecności slotu kart microSD (akceptowane są nośniki o pojemności do 8 GB). Wbudowany odtwarzacz akceptuje pliki w formatach MP3, AMR, AAC, AAC+, e-AAC+i WMA. Akumulator ma pojemność 960 mAh i według deklaracji producenta pozwala on na 10 godzin rozmów i do 700 godzin czuwania.

Samsung Corby POP C3510

Model Corby POP zadebiutuje w styczniu 2010 roku na rynku indyjskim, gdzie jego cenę ustalono na równowartość 150 dolarów. Producent nie podał informacji na temat terminu dostępności tego telefonu w innych krajach.

blog comments powered by Disqus
Samsung Corby POP – tania komórka z ekranem dotykowym