PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartwatch czy Smartband – Jakie są różnice? Co będzie dla Ciebie lepsze?

Garmin vivosmart - Motywacja Do Treningu Każdego Dnia

Garmin vivosmart - Motywacja Do Treningu Każdego Dnia

Garmin vivosmart to innowacyjna opaska fitness, która zmotywuje nas do treningu, da dostęp do najważniejszych powiadomień oraz będzie monitorowała naszą aktywność fizyczną. Chcecie dowiedzieć się o niej więcej? Zajrzyjcie do poniższego newsa.

Garmin vivosmart wygląda bardzo niepozornie, ale ma szerokie możliwości. Monitoruje codzienną aktywność fizyczną, motywuje i wyznacza spersonalizowany cel na każdy dzień. Trzeba również zaznaczyć, że powiadamia o przychodzących połączeniach telefonicznych i wiadomościach.

Samsung Gear S Jako Moda Z Wybiegów? Zdecydowanie Tak!

Powiadomienia dotyczą naszego smartfona. Gdy ktoś będzie do nas dzwonił lub dostaniemy sms-a, opaska uruchomi dyskretne alerty w postaci sygnału wibrującego. Można przecież powiedzieć, że to nic nie daje, że to praktycznie to samo jak wibracje w telefonie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że czasem podczas treningu można nie poczuć wibracji telefonu. Opaska na ręce da nam pewność, że zawsze będziemy od razu wiedzieć czy ktoś do nas napisał. Plusem jest też ikonka sygnalizująca rodzaj powiadomienia, a nawet podgląd wiadomości.

Vivosmart lifestyle

Garmin vivosmart oferuje również maksymalny komfort użytkowania. Opaska jest leciutka i wygodna. Wodoodporna obudowa i bateria działająca 7 dni umożliwiają komfortowe korzystanie z niej pod prysznicem czy podczas snu. Funkcjonalność jest tu na prawdę spora. Jest też funkcja "Znajdź mój telefon" czy możliwość zarządzania muzyką w telefonie z poziomu dotykowego ekranu opaski.

Garmin vivosmart

Do działania motywuje nas wskaźnik, który dokładnie informuje ile czasu spędziliśmy w bezruchu. Jest też wbudowany budzik z alarmem, który ustawiony na daną godzinę, dyskretnie wibruje. Dedykowana aplikacja Garmin Connect Mobile da nam również dostęp do raportów, które obrazują nasze postępy.

Garmin vivosmart pojawi się na naszym rynku w październiku, w kilku wersjach kolorystycznych. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 169€. Sugerowana cena detaliczna zestawu (czarna lub grafitowa opaska vívosmart i czujnik tętna) to 199€.

blog comments powered by Disqus
Garmin vivosmart - Motywacja Do Treningu Każdego Dnia
Autor: Łukasz