PODPOWIEDZI:

Na wiosnę Mio w atrakcyjnej cenie

Na wiosnę Mio w atrakcyjnej cenie

Mio Techonology przygotowało na wiosnę atrakcyjne oferty dla kierowców. Osoby, które cenią zarówno elegancję, jak i praktyczność, mogą w salonach Vobis kupić nawigację Mio Spirit 487 w zestawie z ładowarką sieciową i stylowym, skórzanym etui. Cena zestawu to 499zł. Natomiast od początku kwietnia, w sklepie internetowym Mio, obowiązuje 30 proc. zniżka na zakup aktualizacji baz fotoradarów, dla wszystkich urządzeń z tą funkcją.

Mio Spirit 487 i zestaw akcesoriów

W promocyjnym pakiecie, do nawigacji Mio oferuje zestaw akcesoriów. Futerał daje pewność, że podczas transportu nie powstaną przypadkowe zniszczenia obudowy bądź ekranu nawigacji. Jego gustowne wykonanie sprawia także, że urządzenie po prostu dobrze się prezentuje. To z pewnością zainteresuje szczególnie damską części odbiorców.

Dołączona do zestawu ładowarka sieciowa z końcówką miniUSB umożliwi szybkie naładowanie nawigacji, kiedy jesteśmy w domu. W ten sposób będziemy mogli zaplanować trasę jeszcze przed wyruszeniem w drogę, nie martwiąc się o stan baterii.

Nawigacja to Mio Spirit 487, z 4,3’’ calowym ekranem. Urządzenie oferuje Bluetooth, możliwość zaplanowania trasy z optymalizacją punktów przejazdowych, a także usługę Smart Routes. W jej skład wchodzą trzy funkcjonalności: inteligentne wyznaczanie trasy, wybór charakterystyki trasy oraz LearnMe Pro. Mapy w urządzeniu można aktualizować bezpłatnie, przez okres dwóch lat.

Promocyjny pakiet można nabyć w salonach sieci Vobis, a także zamówić poprzez stronę internetową firmy. Jego cena to 499zł.

Mio Spirit 487

Promocyjne ceny baz fotoradarów

W sklepie online Mio Technology obowiązuje 30% zniżka na abonament bazy fotoradarów. Promocja obejmuje bazy dla wszystkich urządzeń wyposażonych w tę funkcję. Subskrypcja może być wykupiona na okres jednego roku bądź trzech lat. Baza może obejmować wszystkie kraje Europy, które zezwalają na korzystanie z takich danych, bądź tylko Polskę.

Promocyjne pakiety można znaleźć w sklepie internetowym Mio Technology. Ich ceny zaczynają się od 13,95 Euro.

blog comments powered by Disqus
Na wiosnę Mio w atrakcyjnej cenie