PODPOWIEDZI:

ICD-TX50 - Najsmuklejszy dyktafon Sony

ICD-TX50 - Najsmuklejszy dyktafon Sony

Model ICD-TX50 ma zaledwie 6,4mm grubości i 50g wagi. Jest najsmuklejszym jak dotąd dyktafonem Sony. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu i czytelnemu wyświetlaczowi OLED, może zaimponować zarówno w sali posiedzeń zarządu, jak i w lotniskowej poczekalni. Dla dodatkowej wygody, urządzenie jest wyposażone w zaczep zabezpieczający je przed wypadnięciem z kieszeni koszuli itp.

Wbudowany mikrofon stereo pozwoli z łatwością utrwalić nowy, znakomity pomysł. Wywiady i notatki dźwiękowe można nagrywać w zapewniającym jakość CD formacie Linear PCM lub w plikach MP3. Pięć trybów wyboru sceny, takich jak Spotkanie, Wywiad czy Kieszeń koszuli, pozwala na uzyskanie maksymalnie czystego i zrozumiałego nagrania w różnych warunkach.

Pojemna wewnętrzna pamięć 4GB wystarczy na nagranie nawet najdłuższej konferencji, spotkania lub burzy mózgów. Czas nagrywania można dodatkowo wydłużyć, instalując w urządzeniu sprzedawaną oddzielnie kartę microSD.

Trzyminutowe doładowanie przez łącze USB wystarczy na mniej więcej godzinę nagrywania. Po całkowitym naładowaniu wbudowany akumulator litowy umożliwia nieprzerwane nagrywanie lub odtwarzanie plików MP3 przez 24 godziny.

Dyktafon ICD-TX50 doskonale sprawdza się w roli przenośnego odtwarzacza muzycznego, a przesłanych do niego utworów można słuchać przez dostarczone słuchawki stereo lub przez wbudowany głośnik.

Dyktafon jest dostarczany z oprogramowaniem Sound Organiser (tylko na komputery PC), które upraszcza przesyłanie i edycję plików oraz zarządzanie nimi. Jest ponadto w pełni zgodny z najnowszym oprogramowaniem do rozpoznawania mowy Dragon NaturallySpeaking, które umożliwia „bezobsługową” transkrypcję nagrań.

ICD-TX50 2

Główne cechy:

Smukły, stylowy dyktafon biznesowy

Efektowny wygląd, zintegrowany zaczep i czytelny wyświetlacz OLED

Nagrywanie przez godzinę po 3-minutowym ładowaniu

Zapis dźwięku w formacie Linear PCM (jakość CD) lub MP3; szeroki wachlarz odtwarzanych formatów

Wewnętrzna pamięć flash 4 GB i gniazdo microSD umożliwiające rozszerzenie pamięci

Nowy cyfrowy dyktafon Sony jest dostępny w Polsce od połowy kwietnia 2012 r.

blog comments powered by Disqus
ICD-TX50 - Najsmuklejszy dyktafon Sony