PODPOWIEDZI:

Plextor wśród zawodowców

Plextor wśród zawodowców

Na całym świecie, co chwilę około 500 milionów ludzi gra w gry komputerowe. Rasa ludzka poświęca grom blisko 3 miliardy godzin tygodniowo. E-sport coraz częściej staje się głównym źródłem utrzymania, a pule nagród w turniejach liczone są w setkach tysięcy dolarów.

Również w Polsce e-sporty wzbudzają mnóstwo emocji. Podczas Intel Extreme Masters przez katowicki Spodek przewija się blisko 50 tysięcy osób. Plextor dostrzega potrzeby rynku i produkuje dyski SSD również z myślą o graczach, aktywnie wspierając e-sportowców na całym świecie.

plextor

Plextor jest sponsorem For The Win, międzynarodowe stowarzyszenie, które pomaga rozwijać się zarówno profesjonalnym graczom, jak i amatorom. Wspiera The Last Resort, tj. drużyny grające w StarCrafta 2 i Counter Strike’a. Jest sponsorem IESL, czyli indyjskiej ligi e-sportowej. Ponadto, rok do roku zaznacza swoją obecność na największych imprezach branżowych, jak E3 w USA czy IgroMir w Rosji.

plextor

Nie przez przypadek Plextor zaznacza swoją obecność w świecie e-sportu. W grach komputerowych, zwłaszcza na profesjonalnym poziomie, o przeżyciu często decydują tysięczne części sekundy. Czas dostępu do danych na poziomie 0,1 ms oraz ilość operacji na sekundę, wynosząca nawet 100 000 IOPS to parametry, które mogą zaoferować tylko dyski SSD. Dyski SSD pozwalają także na uruchamianie gier nawet o 70% szybciej niż tradycyjne dyski twarde.

plextor

blog comments powered by Disqus
Plextor wśród zawodowców