PODPOWIEDZI:

Zespół HEY z produktami Sennheiser

Zespół HEY z produktami Sennheiser

Jedna z najważniejszych aktualnie grup alternatywnego rockandrolla w Polsce dołączyła do artystów używających sprzętu Sennheiser. Katarzyna Nosowska na scenie korzysta z przewodowego mikrofonu Sennheiser evolution e945, a ostatnio zakochała się w klasycznym MD 441. Pozostali członkowie zespołu używają zarówno mikrofonów Sennheiser i Neumann, jak i słuchawek Sennheiser.

HEY regularnie nagrywa cenione albumy i koncertuje w kraju i za granicą. To zespół, który nie uznaje kompromisów w kwestiach brzmieniowych i artystycznych. Tworzą silną muzyczną rodzinę i jesteśmy dumni, że dołączają do artystów Sennheiser. Zespół HEY.

Zadebiutowali w 1993 roku albumem „Fire”. Płyta nawiązywała do stylistyki grunge i taką łatkę przypięto zespołowi na wiele lat, podobnie jak ich rodzinnemu Szczecinowi nazywanemu później „polskim Seattle”. Kolejnymi płytami udowodnili, że są otwarci na nowe doświadczenia i potrafią tworzyć w różnych stylach – zawsze na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem zawsze były teksty Katarzyny Nosowskiej - liryczne, niebanalne, stawiające ważne pytania, szukające odpowiedzi. Na przełomie wieków zespół opuścił jego gitarzysta i współzałożyciel Piotr Banach. Z tego kryzysu grupa wyszła jeszcze silniejsza. Od 2001 roku z Pawłem Krawczykiem w składzie HEY wydaje regularnie doskonale przyjmowane płyty. Najnowszą aktualnie nagrywa na mazowieckiej wsi. Tam właśnie muzycy zgodzili się zapozować ze swoimi nowymi mikrofonami i słuchawkami Sennheiser.

sennheiser e945

Na scenie i w studio członkowie zespołu HEY używają:

  • wokal główny: Sennheiser evolution e 945, Sennheiser MD 441 (Katarzyna Nosowska)
  • odsłuch sceniczny: Sennheiser evolution eW 300 IEM (wszyscy członkowie)
  • słuchawki: Sennheiser HD 25-II (Paweł Krawczyk), HD 205 (Jacek Chrzanowski), IE 80 (Robert Ligiewicz), IE 4 (Katarzyna Nosowska, Marcin Żabiełowicz)
  • studio: Neumann U87, TLM 103; Sennheiser MD 441, MD 421, MK 4 (wszyscy członkowie, różne zastosowania)

Zdjęcia: www.aplauzaudio.pl/sennheiser

blog comments powered by Disqus
Zespół HEY z produktami Sennheiser