Smartwatch Samsung Gear S3 Wchodzi na Nasz Rynek

Smartwatch Samsung Gear S3 Wchodzi na Nasz Rynek

Samsung Gear S3 to kolejna generacja flagowego smartwatcha marki Samsung. 21 listopada ruszyła w naszym kraju przedsprzedaż tego modelu, a już od 1 grudnia pojawi się on na półkach sklepowych.

Samsung Gear S3 to obecnie jeden z najlepszych inteligentnych zegarków na rynku. Wyposażono go w ekran Super Amoled czy obrotowy pierścień z nowymi funkcjami. Nawet przy wygaszeniu, smartwatch ten wyświetla godzinę dzięki technologii AOD (Always-On-Display).


Oczyszczacz powietrza

Samsung Gear S3

Nie ma się co bać o wytrzymałość Gear S3. Posiada on powiem certyfikat IP68, a brak zarysowań zagwarantuje nowe szkło Corning Gorilla SR+.

Ceny Gear S3:

Wersja Classic >>>

Wersja Frontier >>>

Do zegarka można dopasować dowolny pasek o szerokości 22 mm. Koniecznie trzeba wspomnieć o dostępności dwóch wersji. Pierwszą z nich jest ta dla aktywnych osób, czyli Samsung Gear S3 Frontier. Druga nazywa się Gear S3 Classic i zdecydowanie stawia na elegancję oraz możliwości tworzenia i zapisywania złożonych harmonogramów - idealna propozycja dla biznesmenów.

Samsung Gear S3

Oba zegarki są już dostępne w przedsprzedaży, która potrwa do 30 listopada br. Od 1 grudnia br. zegarek będzie można kupić w sklepach Samsung Brand Store oraz u polskich dystrybutorów marki. A czy Wy jesteście nim zainteresowani?

Jakie smartwatche są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu smartwatchów z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które smartwatche warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung Gear S3 Frontier Szary Samsung Gear S3 Frontier SzaryBest of the best!
2OVERMAX Touch 2.5 Czarny OVERMAX Touch 2.5 Czarny Sprawdź sam
3Garett DZ-09 Garett DZ-09 Ten ma niezłą cenę!
4Garett GT08 Garett GT08 Polecany model
5Garett Kids 2 Niebieski Garett Kids 2 Niebieski Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Najbardziej Polecane Smartwatche - Klasyfikacja TOP 20

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more