PODPOWIEDZI:

Smartwatch Samsung Gear S3 Wchodzi na Nasz Rynek

Smartwatch Samsung Gear S3 Wchodzi na Nasz Rynek

Samsung Gear S3 to kolejna generacja flagowego smartwatcha marki Samsung. 21 listopada ruszyła w naszym kraju przedsprzedaż tego modelu, a już od 1 grudnia pojawi się on na półkach sklepowych.

Samsung Gear S3 to obecnie jeden z najlepszych inteligentnych zegarków na rynku. Wyposażono go w ekran Super Amoled czy obrotowy pierścień z nowymi funkcjami. Nawet przy wygaszeniu, smartwatch ten wyświetla godzinę dzięki technologii AOD (Always-On-Display).


Ekspresy do Kawy

Samsung Gear S3

Nie ma się co bać o wytrzymałość Gear S3. Posiada on powiem certyfikat IP68, a brak zarysowań zagwarantuje nowe szkło Corning Gorilla SR+.

Ceny Gear S3:

Wersja Classic >>>

Wersja Frontier >>>

Do zegarka można dopasować dowolny pasek o szerokości 22 mm. Koniecznie trzeba wspomnieć o dostępności dwóch wersji. Pierwszą z nich jest ta dla aktywnych osób, czyli Samsung Gear S3 Frontier. Druga nazywa się Gear S3 Classic i zdecydowanie stawia na elegancję oraz możliwości tworzenia i zapisywania złożonych harmonogramów - idealna propozycja dla biznesmenów.

Samsung Gear S3

Oba zegarki są już dostępne w przedsprzedaży, która potrwa do 30 listopada br. Od 1 grudnia br. zegarek będzie można kupić w sklepach Samsung Brand Store oraz u polskich dystrybutorów marki. A czy Wy jesteście nim zainteresowani?

blog comments powered by Disqus
Smartwatch Samsung Gear S3 Wchodzi na Nasz Rynek