PODPOWIEDZI:

Solidność i stabilność w dobrej cenie - uchwyt samochodowy do tabletu firmy ART AX-01

Solidność i stabilność w dobrej cenie - uchwyt samochodowy do tabletu firmy ART AX-01

Firma ART przedtsawia uchwyt samochodowy AX-01, uniwersalna konstrukcja bez problemu dopasuje się do tabletów o przekątnej ekranu od 7 do 10 cali. Dzięki opcji montażu także na zagłówku uchwyt może być używany tak przez kierowcę jak i podróżujących pasażerów, w tym także dzieci.

Korzystanie z tabletu w czasie jazdy nigdy wcześniej nie było tak przyjemne i proste. Podróż z uchwytem może okazać się również bardziej bezpieczna.

Uchwyt ART AX-01, posiada ruchomą ramkę, i dopasuje się świetnie do tabletów o wysokości od 10,5 do 20 cm.

ART AX-01

Dzięki dużej przyssawce uchwyt mocno trzyma się szyby, a poprzez trzy ruchome elementy nasz tablet ustawimy w dowolnej pozycji.Ułatwi to również kierowcy komfortową obsługę tabletu, nie będzie ona trudniejsza niż włączenie radia samochodowego.

ART AX-01

Dwa zaciski i szyba pomogą zamocować uchwyt również na zagłówku fotela. Elementy pokryto gumą aby nie zostawiały śladów oraz nie uszkodziły obicia siedzeń. Rozwiązanie to powinno zapewnić rozrywkę dla pasażerów, pozwoli także na dłuższy czas zająć nasze pociechy, tak aby rodzinna podróż samochodem była maksymalnie przyjemna.

W skład zestawu AX-01 wchodzi ramka na tablet, uchwyt z przystawką oraz szyna mocująca uchwyt do zagłówka. Zestaw objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta i jest dostępny w sklepach na terenie całej Polski za około 40 złotych.

ART AX-01

O marce ART

ART to dynamicznie rozwijająca się marka, która oferuje szeroki asortyment produktów akcesoryjnych IT, RTV, oświetleniowych i eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Na polskim rynku istnieje od ponad 10 lat. Generalnym dystrybutorem marki ART w Polsce jest firma Multioffice Sp. z o.o. z Krakowa. Więcej informacji https://www.art-multimedia.pl/link text

blog comments powered by Disqus
Solidność i stabilność w dobrej cenie - uchwyt samochodowy do tabletu firmy ART AX-01