PODPOWIEDZI:

Genius DX-7100 - inteligentna mysz

Genius DX-7100 - inteligentna mysz

Genius odświeża linię bezprzewodowych myszy optycznych, wprowadzając kolejną nowość z serii DX. W sklepach można już kupić model DX-7100, który, oprócz technologii śledzenia BlueEye, wyróżnia się inteligentnym systemem oszczędzania energii

Za zasilanie nowego modelu odpowiada jeden popularny „paluszek”. Producent deklaruje, że dzięki inteligentnemu systemowi oszczędzania energii, powinien on wystarczyć nawet na pół roku ciągłej pracy.

Mysz wyposażono w sensor optyczny o rozdzielczości 1200 DPI z technologią śledzenia BlueEye. Dzięki temu powinna ona pracować na każdej powierzchni. Komunikacja z komputerem odbywa się w paśmie 2,4GHz. Zastosowano także system przeciwdziałania interferencji.

Genius DX-7100 wyposażono w 5 przycisków, w tym dwa programowalne. W zestawie znajduje się miniaturowy odbiornik typu „wepnij-i-zapomnij”. Dodatkowo, producent dołącza gadżet o nazwie Stick-N-Go, który powinien ułatwić transport z laptopem.

DX-7100 1

Nowość jest dostępna w szczęściu wariantach kolorystycznych: czerwonym, czarnym, różowym, fioletowym, zielonym i niebieskim. Do poprawnej pracy wymaga systemu Windows 7/Vista/XP lub Mac OS X 10.4+.

Mysz Genius DX-7100 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 47 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Genius DX-7100 - inteligentna mysz