PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najtańsze wkrętarki do 100 zł |TOP 5|

Lexmark wprowadza nowe inteligentne kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Lexmark wprowadza nowe inteligentne kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne

Lexmark, globalny dostawca rozwiązań związanych z drukiem, zaprezentował dwie nowe rodziny drukarek laserowych, oparte na wieloletnim doświadczeniu firmy w zakresie druku i obrazowania dla dużych przedsiębiorstw. Seria kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark X740 oraz seria kolorowych drukarek laserowych Lexmark C740 umacniają konkurencyjność firmy w tym ważnym segmencie rynku. Dzięki tym produktom Lexmark rozwija ofertę dla grup roboczych, liczących od 10 do 15 osób, które od urządzań kolorowych wymagają efektywności oraz wysokiej jakości wydruków w kolorze.

Rodziny urządzeń Lexmark X740 oraz Lexmark C748 wyróżniają się intuicyjnymi kolorowymi ekranami dotykowymi (odpowiednio 7- i 4,3-calowymi) zapewniającymi obsługę podobną do tabletu. Warto podkreślić, że modele z rodziny Lexmark C748 są pierwszymi i jedynymi na rynku drukarkami laserowymi kosztującymi mniej niż 1000 euro i oferującymi użytkownikowi kolorowy wyświetlacz. Ten wysokiej klasy, dotykowy ekran jest narzędziem do obsługi wbudowanych aplikacji, takich jak Forms, Favorites czy Skanowanie do e-maila (w serii X740). Ekran może być z łatwością dostosowany do innych oszczędzających czas rozwiązań, wynikających z unikalnych potrzeb firmy i grup roboczych.

Serie Lexmark X740 oraz Lexmark C740 dostarczają wysokiej jakości wydruków od pierwszej do ostatniej strony. Standardowe wyposażenie urządzeń w funkcję Lexmark Named Color Replacement (zamiana nazwanych kolorów), umożliwia firmom zapamiętywanie predefiniowanych kolorów bezpośrednio w urządzeniu, dzięki czemu materiały korporacyjne są drukowane zawsze w tych samych barwach. W ten sposób koszty profesjonalnych wydruków, zwyczajowo zlecanych firmom zewnętrznym, są zmniejszane przy jednoczesnej najwyższej jakości i dokładności wydruków.

Lexmark X740

W celu uzyskania wyższej efektywności, wszystkie modele z serii Lexmark X740 oraz Lexmark C740, mogą pochwalić się dużą pojemnością podajników na papier – maksymalnie 4300 arkuszy, co jest najwyższą pojemnością dla urządzeń tej klasy. Opcjonalnie podajniki mieszczące 550 arkuszy i większe, mieszczące 2000 arkuszy, pozwalają użytkownikom wykorzystywać różnorodne rodzaje papieru i konfigurować opcje wejściowe stosownie do potrzeb..

Nowe urządzenia wielofunkcyjne przedstawione przez Lexmarka wyposażone są w zaawansowane, najnowocześniejsze narzędzia związane z bezpieczeństwem danych w przedsiębiorstwie. Standardowo oferowane są rozwiązania takie jak: uwierzytelnianie, autoryzacja, dziennik audytu oraz czyszczenie twardego dysku3, nie ma więc potrzeby zakupu dodatkowych pakietów bezpieczeństwa

Podobnie jak inne produkty Lexmarka przeznaczone dla średnich, jak i dużych grup roboczych, serie X740 oraz C750 są w pełni przygotowane do działania w środowisku usług zarządzania drukiem (MPS – Managed Print Services).

blog comments powered by Disqus
Lexmark wprowadza nowe inteligentne kolorowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne
Autor: Łukasz