PODPOWIEDZI:

Karta graficzna AMD FirePro V3900 zapewnia najwyższej klasy wrażenia

Karta graficzna AMD FirePro V3900 zapewnia najwyższej klasy wrażenia

Firma AMD wprowadziła na rynek kartę graficzną AMD FirePro V3900, która dostarcza najlepszej profesjonalnej wydajności w sektorze entry-level. Wykorzystując najnowsze funkcje graficzne firmy AMD, takie jak technologia AMD Eyefinity, karta AMD FirePro V3900 zapewnia do 95% większej wydajności niż produkty konkurencyjnych marek. Karta graficzna AMD FirePro V3900 będzie dostępna w wybranych stacjach roboczych i pojawi się w sprzedaży u wybranych sprzedawców internetowych w cenie 119 USD.

„AMD FirePro V3900 to najpotężniejsza profesjonalna karta graficzna w sektorze entry-level dostępna obecnie na rynku” - powiedział Sandeep Gupte, General Manager of Professional Graphics w AMD. ,,Karta uzbrojona w technologię wyświetlania obrazu na wielu monitorach AMD Eyefitnity, niesamowicie wydajna i posiadająca atesty do zastosowania w profesjonalnych aplikacjach, dostarczy najlepszych w swojej klasie rozwiązań dla naszych technicznych i biznesowych klientów”.

Stworzona dla profesjonalistów poszukujących optymalnej wydajności graficznej w cenie entry-level karta graficzna AMD FirePro V3900 posiada 1GB pamięci RAM DDR3 o przepustowości prawie 29GB/s, maksymalizując wydajność karty graficznej i zapewniając użytkownikom najwyższej klasy doznania. Poprzez owocną współpracę firmy AMD z dostawcami rozwiązań dla stacji roboczych, profesjonalni graficy będą mieli dostęp do karty w wielu dostępnych na rynku systemach firmy HP i innych.

„Firma HP produkuje stacje robocze oferujące najnowocześniejsze technologie i spełniające potrzeby najbardziej wymagających światowych klientów” powiedział Jeff Wood, Vice President of Worldwide Marketing, Commercial Solutions Business Unit w HP. „Karta AMD FirePro V3900 w połączeniu z naszą stacją roboczą HP Z, oferuje solidną wydajność podczas pracy z profesjonalnymi aplikacjami, dostarczając klientom firmy HP bezproblemową obsługę w przystępnej cenie.”

Produkty AMD FirePro są testowane i dostosowane do pracy z wieloma wiodącymi aplikacjami, aby zapewnić kompatybilność, stabilność i optymalną wydajność. Wsparcie dla standardów OpenGL 4.2 i OpenCL oznacza, że użytkownicy mogą renderować i modelować grafikę używając szerokiej gamy narzędzi i aplikacji, wiedząc, że karta graficzna jest zgodna z obecnymi i przyszłymi standardami w oprogramowaniu.

„Karta graficzna AMD FirePro V3900 z pewnością dostarcza wydajności, niezawodności i kompatybilności, której specjaliści CAS szukają podczas podejmowania się nowych projektów,” powiedział Nick Iwaskow, Senior Alliances & Partnership Manager w DS SolidWorks Corp. ,,W połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami 3D CAD firmy Dassault Systèmes SolidWorks Corp. może to wzmocnić pracę specjalistów na całym świecie".

Karta graficzna AMD FirePro otrzymała certyfikat zgodności z wieloma aplikacjami takimi jak AutoCAD, UGS NX, PTC CreoTM, SolidWorks oraz Autodesk, 3Ds Max.

blog comments powered by Disqus
Karta graficzna AMD FirePro V3900 zapewnia najwyższej klasy wrażenia