PODPOWIEDZI:

Nowa klawiatura Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 wspiera wielozadaniowość

Nowa klawiatura Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810  wspiera wielozadaniowość

Firma Logitech prezentuje Bluetooth Illuminated Keyboard K810, klawiaturę kompatybilną z urządzeniami opartymi o systemy Windows, iOS i Android. Dzięki łączności Bluetooth, nowość Logitech może sparować się jednocześnie z trzema urządzeniami oraz szybko przełączać się między nimi po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Ponadto produkt wyróżnia się designem zaprojektowanym specjalnie z myślą o systemie Windows 8.

– Coraz częściej korzystamy z kilku urządzeń jednocześnie, a Logitech Bluetooth Keyboard Illuminated pomoże nam szybko i sprawnie przełączyć się między używanymi sprzętami – mówi Mike Culver, vice president of brand development for consumer computing platforms w firmie Logitech. – Korzystając z bogatego doświadczenia naszej firmy w produkcji akcesoriów wysokiej jakości, stworzyliśmy nową klawiaturę, która jest połączeniem funkcjonalności i ciekawego designu, a co najważniejsze umożliwia parowanie wielu urządzeń jednocześnie – dodaje.

Smukła linia nowej klawiatury, sprawi, że urządzenie będzie znakomicie prezentować się w towarzystwie innych eleganckich urządzeń, niezależnie czy jest to komputer z systemem Windows 8, iPad, czy smartfon oparty na platformie Android.

2

Dzięki automatycznej regulacji podświetlenia klawiszy, K810 sama dostosowuje się do warunków oświetleniowych. Funkcja ta znacznie ułatwi pracę zarówno w ciemnych pomieszczeniach, jak i w nocy. Urządzenie wykorzystuje wykrywanie bliskości dłoni i automatycznie włącza podświetlenie.

Klawiaturę ładuje się przez port USB, a żywotność baterii wynosi nawet do 10 dni, po pełnym naładowaniu akumulatora (w zależności od sposobu użytkowania). Wygodny przełącznik On/Off oszczędza energię, a wskaźnik naładowania akumulatora informuje o konieczności podłączenia urządzenia do zasilania. K810 jest oczywiście gotowa do pracy nawet podczas ładowania.

Klawiatura została specjalnie dostosowana do obsługi systemu Windows 8, więc aby szybko znaleźć się na ekranie startowym, wystarczy użyć przycisku Start. Z kolei wciśnięcie klawisza App Switching pozwoli na szybkie przełączanie się między otwartymi aplikacjami.

1

Ceny i dostępność

Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 będzie dostępny na rynku europejskim od października 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 439,99 PLN. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.logitech.com.

blog comments powered by Disqus
Nowa klawiatura Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 wspiera wielozadaniowość