PODPOWIEDZI:

Concord Keystone Easy Shot Clip – bardzo mała kamerka

Concord Keystone Easy Shot Clip – bardzo mała kamerka

Amerykańsko-chińska firma Concord Keystone przygotowała miniaturowe kamery pod nazwą Easy Shot Clip. Urządzenie ma zaledwie 57 mm długości i waży 18 gramów. Kamerka może rejestrować obraz w rozdzielczości 640 x 480 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Wbudowana pamięć o objętości 2 GB pozwala na zapisanie do dwóch godzin filmu z dźwiękiem.

Easy Shot Clip jest najmniejszą i najlżejszą kamerką tego typu. Dokładne wymiary modelu wynoszą 57 x 21 x 18 mm, a jego masa wynosi 18 gramów. Urządzenie komunikuje się z komputerem za pomocą złącza USB i tą drogą jest też ładowane. Do wyboru są modele w białej i czarnej obudowie; cenę ustalono na 70 dolarów. Obsługa jest bardzo prosta i sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku.

Concord Keystone Easy Shot Clip

W komplecie z kamerką klienci będą otrzymywali akcesoria pozwalające na nagrywanie bez konieczności trzymania jej w dłoni (mały statyw, klips, pasek na szyję, mocowania do kierownicy roweru i kasku) oraz oprogramowanie ArcSoft Media Impression do edycji i współdzielenia wideo w Internecie.

blog comments powered by Disqus
Concord Keystone Easy Shot Clip – bardzo mała kamerka