PODPOWIEDZI:

Niezwykle mały Vivitek Qumi – projektor, który potrafi olśnić!

Niezwykle mały Vivitek Qumi – projektor, który potrafi olśnić!

Vivitek Qumi Q5 ma znakomite parametry: wybitną jak na kieszonkowe (pico) projektory LED jasność - aż 500 ANSI lumenów, znakomity kontrast 10.000:1 i rozdzielczość WXGA (720p). Może pracować korzystając wyłącznie z baterii, a funkcja prezentacji bezprzewodowej czyni go pierwszym całkowicie bezprzewodowym projektorem na rynku. Warto też podkreślić jego bezobsługową pracę i żywotność, która wynosi aż 30.000h. Oznacza to, że korzystając z niego 4h dziennie – możemy cieszyć się projektorem nawet 20 lat.

Atuty Viviteka Qumi Q5 można wymieniać długo, jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Jest mały – mieści się w dłoni, lekki – waży 490 g., a obraz, który zapewnia jest nie tylko duży (do 90 cali – 230 cm przekątna obrazu), ale też znakomitej jakości!

Perfekcyjnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych i jako atrakcja weekendowych wyjazdów.

Qumi Q5 jako pierwsze urządzenie tego typu posiada niezawodny system oparty o platformę Linux, która gwarantuje stabilną i niezawodną pracę projektora. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z wbudowanej przeglądarki internetowej. Aby ułatwić sufowanie po stronach WWW do projektora Qumi podłączyć klawiaturę i mysz (przez hub) do portu USB.

Qumi posiada wbudowaną pamięć (4GB), możliwość odtwarzania plików pakietu Office (Office Viewer) oraz wbudowany głośnik 2W. Możemy więc z powodzeniem odtwarzać filmy, muzykę, pliki Word, skoroszyty Excel czy prezentacje PowerPoint.

Vivitek Qumi Q5

Ważne są również złącza, które dają możliwość połączenia Qumi Q5 z innymi urządzeniami (odtwarzaczem DVD, konsolą do gier, smartphonem, tabletem czy komputerem). Szczególnie cieszy pełnowymiarowe HDMI.

Projektor Qumi współpracuje z opcjonalną baterią oraz modułem WiFi – dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się pierwszym na świetnie, całkowicie bezprzewodowym projektorem.

Ciekawostką jest możliwość dostarczenia przez producenta projektorów w dowolnym kolorze obudowy i np. z logo zamawiającego - przy zamówieniu minimum 500 szt.

Vivitek Qumi Q5 będzie dostępny w Polsce już w połowie czerwca w cenie detalicznej 2.799 PLN z VAT i w 5 kolorach. Jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Niezwykle mały Vivitek Qumi – projektor, który potrafi olśnić!