PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie wkrętarki do 200 zł

OKI Europe rozszerza ofertę urządzeń drukujących dla sektora MŚP

OKI Europe rozszerza ofertę urządzeń drukujących  dla sektora MŚP

OKI Europe poszerza swoją dotychczasową gamę komercyjnych urządzeń drukujących, w ramach planu świadczenia dopasowanych rozwiązań dla wszystkich klientów docelowych: od najmniejszych jednoosobowych firm rozpoczynających działalność, do większych firm, zatrudniających kilkuset pracowników.

Na firmowej konferencji “Smart Business” w Barcelonie ogłoszono, że program rozwoju produktu będzie tworzył centralną część średniookresowego planu, mającego na celu podwojenie sprzedaży urządzeń drukujących w regionie EMEA. Kompleksowy plan zakłada wprowadzenie zupełnie nowej gamy produktów skierowanych do sektora mikro-biznesu, jak również nowych oraz zmodernizowanych urządzeń drukujących (kolorowych i monochromatycznych), dla głównej bazy klientów OKI z sektora MŚP.

"Nasz sukces w Europie został zbudowany w oparciu o koncentrację i solidną wiedzę na temat rynku MŚP" — powiedział Terry Laidlaw, dyrektor zarządzający OKI Europe. "Obecnie, możliwości w tej branży są szersze niż kiedykolwiek wcześniej. Według najnowszej analizy Wspólnoty Europejskiej, ponad 99% z 21 milionów przedsiębiorstw działających w UE to małe i średnie firmy - przedsiębiorstwa zatrudniające do 250 pracowników. Stanowią one ponad dwie trzecie siły roboczej w regionie." — dodał.

OKI rozszerza swoje szerokie portfolio kolorowych i monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych w formacie A3 i A4 - w sektorze, w którym firma jest szczególnie wyspecjalizowana. "Według analityków branży z IDC, urządzenia wielofunkcyjne obecnie zdominowały rynek" —powiedział Laidlaw. "Możliwość zapewnienia wszystkich kluczowych funkcji biurowych w jednym niewielkim, solidnym i oszczędnym urządzeniu sprawia, że drukarki wielofunkcyjne stają się bardzo atrakcyjne dla małych i średnich firm oraz grup roboczych, których przestrzeń biurowa i budżet są ograniczone." — dodał.

• Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

Najnowsze kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w formacie A4 - MC352dn/MC362dn/MC562dn - stanowią typowy przykład tego, jak OKI podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności oraz mniejszego zużycia energii w tym kluczowym sektorze.

MC562

Dołączane do urządzeń narzędzia programowe dla małych i średnich firm oraz grup roboczych, wyposażone zostały w dodatkowe funkcje zarządzania oraz możliwość kontroli efektywności.

• Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia MB461 (3-w-1;drukarka/ksero/skaner) i MB471 (4-w-1; drukarka/ksero/skaner/fax ) zapewniają poprawę wydajności pracy, dzięki większej szybkość drukowania i krótszemu czasowi wydruku pierwszej strony.

Duplex jest dostępny w standardzie, a skanowanie, kopiowanie i faksowanie dwustronnych dokumentów jest szybkie i łatwe dzięki wykorzystaniu automatycznego podajnika odwracającego na 50 arkuszy. MB471w oferuje również opcję połączenia bezprzewodowego, aby urządzenie mogło być umieszczone w dowolnym miejscu w biurze bez potrzeby korzystania z portów sieciowych.

• Kolorowe drukarki

Nowe kolorowe drukarki C331dn, C511dn i C531dn w formacie A4 łączą w sobie większą szybkość drukowania, wysoką jakość druku oraz niskie koszty eksploatacji, czyli cechy na których bardzo zależy klientom biznesowym, z funkcją duplexu, językiem drukowania PCL i możliwością pracy w sieci. Zapewniają także wysoką wydajność materiałów eksploatacyjnych oraz funkcję zarządzania energią, aby urządzenie wyłączało się automatycznie, gdy nie jest używane przez określony czas.

C531dn

Wszystkie urządzenia OKI powstały w oparciu o unikalną, opatentowaną technologię LED i są objęte trzyletnią gwarancją. Zapewnia to małym i średnim przedsiębiorstwom spokój wynikający z posiadania niezawodnych produktów OKI.

"Od dziś nasza oferta składa się w większości z nowych bądź zmodernizowanych produktów. Jest to największe odświeżenie naszego portfolio od wielu lat" mówi Laidlaw. "Tworząc nowe produkty, współpracowaliśmy ściśle z naszymi partnerami handlowymi nad rozpoznaniem zmieniających się potrzeb małych i średnich firm. Chcieliśmy aby nasza nowa oferta w pełni odpowiadała na stale rosnące zapotrzebowanie w tym sektorze oraz by nasi klienci mogli osiągać więcej mniejszym kosztem.”

"W rezultacie jesteśmy przekonani, że możemy teraz zaoferować produkt odpowiadający indywidualnym zmieniającym się potrzebom przedsiębiorstw o różnej wielkości. W połączeniu z naszym wsparciem serwisowym, bezkonkurencyjnej jakości, stworzy to filar, bezkonkurencyjnej jakości na którym oprzemy nasze działania zmierzające do zrealizowania naszej strategii wzrostu w ciągu najbliższych trzech lat."

blog comments powered by Disqus
OKI Europe rozszerza ofertę urządzeń drukujących dla sektora MŚP
Autor: Łukasz