PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najwydajniejsze grzejniki olejowe |TOP 5|

OKI Europe rozszerza ofertę urządzeń drukujących dla sektora MŚP

  • Dodano: 6 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
OKI Europe rozszerza ofertę urządzeń drukujących  dla sektora MŚP

OKI Europe poszerza swoją dotychczasową gamę komercyjnych urządzeń drukujących, w ramach planu świadczenia dopasowanych rozwiązań dla wszystkich klientów docelowych: od najmniejszych jednoosobowych firm rozpoczynających działalność, do większych firm, zatrudniających kilkuset pracowników.

Na firmowej konferencji “Smart Business” w Barcelonie ogłoszono, że program rozwoju produktu będzie tworzył centralną część średniookresowego planu, mającego na celu podwojenie sprzedaży urządzeń drukujących w regionie EMEA. Kompleksowy plan zakłada wprowadzenie zupełnie nowej gamy produktów skierowanych do sektora mikro-biznesu, jak również nowych oraz zmodernizowanych urządzeń drukujących (kolorowych i monochromatycznych), dla głównej bazy klientów OKI z sektora MŚP.

"Nasz sukces w Europie został zbudowany w oparciu o koncentrację i solidną wiedzę na temat rynku MŚP" — powiedział Terry Laidlaw, dyrektor zarządzający OKI Europe. "Obecnie, możliwości w tej branży są szersze niż kiedykolwiek wcześniej. Według najnowszej analizy Wspólnoty Europejskiej, ponad 99% z 21 milionów przedsiębiorstw działających w UE to małe i średnie firmy - przedsiębiorstwa zatrudniające do 250 pracowników. Stanowią one ponad dwie trzecie siły roboczej w regionie." — dodał.

OKI rozszerza swoje szerokie portfolio kolorowych i monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych w formacie A3 i A4 - w sektorze, w którym firma jest szczególnie wyspecjalizowana. "Według analityków branży z IDC, urządzenia wielofunkcyjne obecnie zdominowały rynek" —powiedział Laidlaw. "Możliwość zapewnienia wszystkich kluczowych funkcji biurowych w jednym niewielkim, solidnym i oszczędnym urządzeniu sprawia, że drukarki wielofunkcyjne stają się bardzo atrakcyjne dla małych i średnich firm oraz grup roboczych, których przestrzeń biurowa i budżet są ograniczone." — dodał.

• Kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

Najnowsze kolorowe urządzenia wielofunkcyjne w formacie A4 - MC352dn/MC362dn/MC562dn - stanowią typowy przykład tego, jak OKI podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności oraz mniejszego zużycia energii w tym kluczowym sektorze.

MC562

Dołączane do urządzeń narzędzia programowe dla małych i średnich firm oraz grup roboczych, wyposażone zostały w dodatkowe funkcje zarządzania oraz możliwość kontroli efektywności.

• Monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia MB461 (3-w-1;drukarka/ksero/skaner) i MB471 (4-w-1; drukarka/ksero/skaner/fax ) zapewniają poprawę wydajności pracy, dzięki większej szybkość drukowania i krótszemu czasowi wydruku pierwszej strony.

Duplex jest dostępny w standardzie, a skanowanie, kopiowanie i faksowanie dwustronnych dokumentów jest szybkie i łatwe dzięki wykorzystaniu automatycznego podajnika odwracającego na 50 arkuszy. MB471w oferuje również opcję połączenia bezprzewodowego, aby urządzenie mogło być umieszczone w dowolnym miejscu w biurze bez potrzeby korzystania z portów sieciowych.

• Kolorowe drukarki

Nowe kolorowe drukarki C331dn, C511dn i C531dn w formacie A4 łączą w sobie większą szybkość drukowania, wysoką jakość druku oraz niskie koszty eksploatacji, czyli cechy na których bardzo zależy klientom biznesowym, z funkcją duplexu, językiem drukowania PCL i możliwością pracy w sieci. Zapewniają także wysoką wydajność materiałów eksploatacyjnych oraz funkcję zarządzania energią, aby urządzenie wyłączało się automatycznie, gdy nie jest używane przez określony czas.

C531dn

Wszystkie urządzenia OKI powstały w oparciu o unikalną, opatentowaną technologię LED i są objęte trzyletnią gwarancją. Zapewnia to małym i średnim przedsiębiorstwom spokój wynikający z posiadania niezawodnych produktów OKI.

"Od dziś nasza oferta składa się w większości z nowych bądź zmodernizowanych produktów. Jest to największe odświeżenie naszego portfolio od wielu lat" mówi Laidlaw. "Tworząc nowe produkty, współpracowaliśmy ściśle z naszymi partnerami handlowymi nad rozpoznaniem zmieniających się potrzeb małych i średnich firm. Chcieliśmy aby nasza nowa oferta w pełni odpowiadała na stale rosnące zapotrzebowanie w tym sektorze oraz by nasi klienci mogli osiągać więcej mniejszym kosztem.”

"W rezultacie jesteśmy przekonani, że możemy teraz zaoferować produkt odpowiadający indywidualnym zmieniającym się potrzebom przedsiębiorstw o różnej wielkości. W połączeniu z naszym wsparciem serwisowym, bezkonkurencyjnej jakości, stworzy to filar, bezkonkurencyjnej jakości na którym oprzemy nasze działania zmierzające do zrealizowania naszej strategii wzrostu w ciągu najbliższych trzech lat."

blog comments powered by Disqus
OKI Europe rozszerza ofertę urządzeń drukujących dla sektora MŚP
Autor: Łukasz