PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Szlifierki oscylacyjne |TOP 7|

Plany HTC: więcej smartfonów z Androidem

Plany HTC: więcej smartfonów z Androidem

Ujawnione na forum xda-developers.com plany ważnego gracza na rynku telefonów komórkowych dają jednoznaczną informację: HTC przygotowuje więcej premier telefonów z Androidem niż z Windows Mobile, bowiem aż pięć z ośmiu nowych modeli będzie pracowało pod kontrolą systemu operacyjnego przygotowanego przez Google.

HTC Bravo będzie najwyżej plasowanym telefonem (premiera kwiecień 2010). Dotykowy, pojemnościowy, 3,7-calowy ekran WVGA AMOLED, obsługa WCDMA/HSPA, moduły Wi-Fi, Bluetooth, A-GPS, aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix z możliwością rejestracji wideo w rozdzielczości HD 720p, czytnik kart microSD, radio FM i minijack 3,5 mm do podłączenia słuchawek – to główne elementy tego modelu, który będzie korzystał z procesora Qualcomm 1 GHz (Snapdragon) i systemu Android.

HTC Bravo

HTC Bravo

HTC Legend (marzec 2010) to kolejny model z Androidem z dotykowym, pojemnościowym ekranem AMOLED o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczością HVGA. Reszta konfiguracji jest podobna ja w Bravo, z tą tylko różnicą, że proces jest taktowany zegarem 600 MHz, a aparat fotograficzny nie będzie w stanie rejestrować wideo w HD.

HTC Legend

HTC Salsa (czerwiec 2010) to smartfon z dotykowym ekranem QVGA o przekątnej 2,6 cala i klawiaturą QWERTY. Urządzenie będzie obsługiwało WCDMA/HSPA, Wi-Fi, Bluetooth, A-GPS, radio FM, slot kart microSD, aparat 3,2 Mpix i słuchawki podłączane przez gniazdo minijack 3,5 mm. Procesor Qualcomma będzie pracował z częstotliwością 528 MHz. Na pokładzie – Android.

HTC Salsa

HTC Tide (kwiecień 2010) to kolejny model z klawiatura, ale tym razem klasyczną telefoniczną. Urządzenie ma niemalże identyczną specyfikację jak Salsa – różnice polegają przede wszystkim na innej wielkości ekranu (tu przekątna 2,68 cala) i braku radia.

HTC Tide

HTC Buzz (maj 2010) to ostatnia z piątki nowych konstrukcji z Androidem. Telefon będzie miał dotykowy, pojemnościowy ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości QVGA, procesor Qualcomm 528 MHz, moduły Wi-Fi, Bluetooth i A-GPS, a także radio FM, slot kart microSD, aparat z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix i funkcją rozpoznawania twarzy oraz słuchawki podłączane przez gniazdo minijack 3,5 mm. Urządzenie będzie obsługiwało WCDMA/HSPA.

HTC Buzz

HTC Buzz

HTC Photon (kwiecień 2010) to najwyższy z nowych modeli z Windows Mobile 6.5. Telefon ten – tak jak i pozostałe dwa – będzie korzystał z procesora Qualcomm z zegarem o częstotliwości 600 MHz i umożliwiał transmisję WCDMA/HSPA. Ekran dotykowy tego urządzenia będzie miał przekątną 3,2 cala, rozdzielczość HVGA i zostanie wykonany w technologii pojemnościowej. Proton zostanie wyposażony w aparat fotograficzny 5 Mpix, slot kart microSD, moduły Wi-Fi, Bluetooth i A-GPS, radio FM i gniazdo słuchawek 3,5 mm.

HTC Photon

HTC Trophy (maj 2010) to właściwie brat bliźniak modelu Photon. Różnica polega na tym, że ekran ma przekątną 3 cale i rozdzielczość VGA, a urządzenie będzie miało klawiaturę QWERTY.

HTC Trophy

HTC Tera (czerwiec 2010) to smartfon o rozsuwanej konstrukcji, która kryje pełną klawiaturę QWERTY. Ekran dotykowy będzie miał przekątną 3 cali i rozdzielczość WQVGA, ale zostanie wykonany w technologii rezystancyjnej. Co do reszty elementów – trzeba się odwołać do specyfikacji Photona, jednak Tera będzie miała aparat 3,2 Mpix.

HTC Tera

blog comments powered by Disqus
Plany HTC: więcej smartfonów z Androidem