PODPOWIEDZI:

Epson zaprasza do warszawskich Łazienek na plenerową wystawę fotografii Tomasza Tomaszewskiego

Epson zaprasza do warszawskich Łazienek na plenerową wystawę fotografii Tomasza Tomaszewskiego

W dniach 28 kwietnia – 28 maja br. na ogrodzeniu Parku Łazienki Królewskie w Warszawie (od strony alei Ujazdowskich) oglądać będzie można plenerową ekspozycję fotografii Tomasza Tomaszewskiego pt. „Zapewnia się atmosferę życzliwości. Podlaskie” Wystawie patronują Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański i Dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Tadeusz Zieleniewicz. Prace wydrukowane są na wielkoformatowej drukarce Epson Stylus Pro GS6000 gwarantującej wydruki odporne na wilgoć, słońce i inne czynniki atmosferyczne.

Ponad 60 fotografii prezentuje piękno regionu podlaskiego – przyrodę i jego mieszkańców. Wystawa jest czynna całą dobę, od 28 kwietnia do 28 maja 2012. Fotografie zawieszone są na ogrodzeniu Parku Łazienki Królewskie w Warszawie, od strony Aleii Ujazdowskich.

Epson Stylus Pro GS600 to 8 kolorowa drukarka wielkoformatowa zapewniająca najwyższej jakości wydruki o szerokości do 162 cm. Głowica MicroPiezo pozwala drukować w rozdzielczości 1440x1440 zmiennej wielkości kroplami atramentu od 3,7 pikolitra. Zależnie od zastosowanego podłoża, wydruki wykonane atramentami Epson UltraChrome GS są bardzo odporne na wilgoć, promienie słoneczne (UV) i inne niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski www.tomasztomaszewski.com

Członek Związku Polskich Artystów Fotografików, agencji Visum Archiv w Hamburgu, agencji Image Collection w Waszyngtonie oraz American Society of Magazine Photographers. Zajmuje się fotografią prasową, publikował swoje zdjęcia zarówno w najważniejszych pismach polskich jak i w największych magazynach zagranicznych, między innymi: Stern, Paris Match, GEO, New York Times, Time, Fortune, Vogue, Die Zeit, Elle.

Wydał kilka książek autorskich: OSTATNI - Współcześni Żydzi Polscy (tekst Małgorzata Niezabitowska), W poszukiwaniu Ameryki (tekst Małgorzata Niezabitowska), Cyganie Polscy (tekst Jerzy Ficowski), W Centrum, Niezwykła Hiszpania, Rzut Beretem oraz ilustrował swoimi pracami kilkanaście prac zbiorowych. Autor wielu wystaw indywidualnych w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Izraelu, Japonii, Holandii, Włoszech, Irlandii, Niemczech, Polsce i na Madagaskarze.

Laureat polskich oraz międzynarodowych nagród fotograficznych. Od dwudziestu lat współpracuje z magazynem National Geographic, w którym opublikował 18. esejów fotograficznych, a od roku 1999 jest głównym konsultantem jego polskiej edycji. Uczy fotografii w Polsce, USA, Niemczech i we Włoszech.

blog comments powered by Disqus
Epson zaprasza do warszawskich Łazienek na plenerową wystawę fotografii Tomasza Tomaszewskiego