PODPOWIEDZI:

myTAB 7 z najnowszym systemem Android 4.2, w wakacyjnej cenie - w Biedronkach!

myTAB 7 z najnowszym systemem Android 4.2, w wakacyjnej cenie - w Biedronkach!

13 czerwca br. we wszystkich sklepach sieci sprzedaży detalicznej Biedronka pojawi się tablet myTAB 7 z systemem Android 4.2. To doskonała okazja na rozpoczęcie swojej znajomości z tabletami – o ile ktoś nie miał jeszcze okazji skorzystać z zalet tego niezwykle praktycznego urządzenia. Szczególnie przed urlopem, wszak tablet to idealny towarzysz wakacyjnych wojaży.

myTAB 7 to lekki i poręczny tablet, a dzięki swoim multimedialnym właściwościom jest świetnym kompanem letnich wyjazdów. Umili najdłuższą nawet podróż, umożliwiając oglądanie filmów, czy granie w gry, których setki znajdziemy w Google Play. W smukłej obudowie umieszczono układ AllWinner A13, zawierający procesor Cortex-A8 1,2Ghz oraz procesor graficzny Mali400, 0,5 GB pamięci operacyjnej i pamięć wewnętrzną 4GB. Komponenty te gwarantują sprawną pracę tego budżetowego tabletu. Złącze kart pamięci micro SD pozwala na szybkie powiększenie dostępnej pamięci nawet do 32 GB.

myTAB 7

Siedmiocalowy, zlicowany z frontem obudowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli posiada pięciopunktowy multitouch. Wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych obudowa ma niewielkie wymiary, ułatwiające trzymanie tabletu w dłoni. Tylna część obudowy jest w kolorze białym.

Tablet zasilany jest za pomocą akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2800 mAh. Umożliwia on działanie tabletu bez konieczności ładowania nawet do 6 godzin bezustannej pracy.

Wysoka jakość tabletów myTAB 7 została tradycyjnie już potwierdzona przez TÜV. Każdy egzemplarz sprzedawany w Biedronce posiada indywidualny certyfikat przejścia kontroli, obejmującej cały proces produkcji i przygotowania tabletów do sprzedaży, ocenę funkcjonalności, wytrzymałości, poręczności i bezpieczeństwa użytkowania myTAB 7. Procesem kontroli objęta została również jakość komponentów użytych do produkcji tabletu.

myTAB 7 2

myTAB 7 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Cena tabletu myTAB 7 w sklepach sieci Biedronka wynosi 229 złotych.

blog comments powered by Disqus
myTAB 7 z najnowszym systemem Android 4.2, w wakacyjnej cenie - w Biedronkach!